Spor
Takım
11. sırada
Olexandria
33%
Tümü
G
G
M
İç Saha
G
G
M
Dış Saha
M
B
M
Ukrayna Premier Ligi
Ukrayna Kupası
Fikstür
02 September, Saturday
16 September, Saturday
22 September, Friday
01 October, Sunday
07 October, Saturday
21 October, Saturday
28 October, Saturday
06 November, Monday
11 November, Saturday
02 December, Saturday
16 March, Saturday
30 March, Saturday
13 April, Saturday
20 April, Saturday
04 May, Saturday
Puan Durumu
TakımOGBMAYAVP
1
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme18114334171737
2
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme18105327171035
3
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme1896325131233
4
UEFA Avrupa Konferans Ligi Ön Eleme1695226131332
5
15101437201731
6
186932620627
7
175931310324
8
177282625123
9
186571826-823
10
175571721-420
11
174581220-817
12
153661619-315
13
Ligden Düşme Play Off173681123-1215
14
Ligden Düşme Play Off1843111932-1315
15
Alt Lig172691528-1312
16
Alt Lig16079725-187