Spor
Takım
5. sırada
Go Ahead Eagles
51%
Tümü
M
G
G
İç Saha
G
G
G
Dış Saha
M
B
M
Hollanda Eredivisie Ligi
Hollanda Kupası
Fikstür
19 August, Saturday
02 September, Saturday
17 September, Sunday
27 September, Wednesday
30 September, Saturday
28 October, Saturday
04 November, Saturday
11 November, Saturday
03 December, Sunday
10 December, Sunday
16 December, Saturday
14 January, Sunday
04 February, Sunday
11 February, Sunday
17 February, Saturday
25 February, Sunday
04 April, Thursday
Puan Durumu
TakımOGBMAYAVP
1
UEFA Şampiyonlar Ligi23212077116665
2
UEFA Şampiyonlar Ligi23174258174155
3
UEFA Şampiyonlar Ligi Ön Eleme24155447232450
4
UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme24127545232243
5
Play-Off (UEFA Avrupa Konferans Ligi)2410773832637
6
Play-Off (UEFA Avrupa Konferans Ligi)249964839936
7
Play-Off (UEFA Avrupa Konferans Ligi)2310675143836
8
Play-Off (UEFA Avrupa Konferans Ligi)238872930-132
9
2486103034-430
10
2384113844-628
11
2376103241-927
12
2376102339-1627
13
2376102239-1727
14
2364132953-2422
15
2349103647-1121
16
Play Out2453162041-2118
17
Alt Lig2444161949-3016
18
Alt Lig2434172562-3713