Spor Golfün efsane ismi Tiger Woods trafik kazasında ağır yaralandı

Golfün efsane ismi Tiger Woods trafik kazasında ağır yaralandı

Golfün efsane ismi Tiger Woods, California'da geçirdiği trafik kazasının ardından hastaneye kaldırıldı. Woods'un menajeri yaptığı açıklamada yıldız ismin ayağında birçok kırık olduğunu ve ameliyata alındığını belirtti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Golfün efsane ismi Tiger Woods trafik kazasında ağır yaralandı
Tiger Woods

Golfün önde gelen isimlerinden Tiger Woods, Los Angeles'ta geçirdiği trafik kazasının ardından hasteneye kaldırıldı.

Los Angeles Şerif Departmanı, Woods'un aracıyla trafik kazası geçirdiği, aracın büyük hasar aldığını ve iftaiye ile sağlık ekiplerinin müdahalesi ile araçtan çıkartılarak ambulansla hastaneye götürüldüğünü belirtti.

OSB’lere daha fazla yer açılmalı: Üretim de ihracat da uçar
Ekonomi

OSB’lere daha fazla yer açılmalı: Üretim de ihracat da uçar

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, sanayiye ayrılan alanların genişletilmesi gerektiğini söyledi. Mevcut OSB’lerin artan siparişleri karşılamakta zorlandığının altını çizen Burkay, “Sanayiye ayrılan alanı iki katına çıkarırsak 500 milyar dolar ihracat ve 1,5 trilyon dolarlık Gayrisafi Yurt İçi Hasıla’ya ulaşırız. Üretim için doğru planlamalar oluşturulmalı” diye konuştu.
ABD’nin adaleti siyah beyaz: Göz göre göre çifte standart
Dünya

ABD’nin adaleti siyah beyaz: Göz göre göre çifte standart

ABD’de, Payton Gendron isimli 18 yaşında beyaz bir erkeğin, siyahların yoğun olduğu Buffalo’da 10 masum insanın canına kıydığı ırkçı saldırı, ülkedeki beyaz terörü bir kez daha gözler önüne serdi. Siyahiler gözaltında can verirken, katliam yapan beyazlar, ‘terör’ suçlamasıyla karşılaşmadan adeta korumaya alınıyor. Gendron’un polis tarafından gözaltına alınma görüntüleri ABD adaletinde yaşanan çifte standardı bir kez daha tartışmaya açtı.
Afrika'da halk sömürüye karşı ayağa kalktı: Fransa dışarı
Dünya

Afrika'da halk sömürüye karşı ayağa kalktı: Fransa dışarı

Afrika’da Fransız karşıtı gösteriler şiddetini artıyor. Çad, Nijer, Mali ve Burkino Faso’da geniş çaplı eylemler başlatılması bekleniyor. Orta Afrika ülkesi Çad’da halk günlerdir sokaklarda. Sosyal medya hesaplarında çağrılar yapan Çadlı protestocular, “Fransız sömürüsünü sona erdireceğiz”, “Fransa dışarı”, “Sömürgeciler defolun” gibi hashtag’ler ile Afrikalıları desteğe çağırıyor.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.