Yeni Şafak 25. Yıl Haberleri

Japonya’da sıcak hava tren seferlerini durdurdu

Japonya’da bazı bölgelerdeki tren seferleri aşırı sıcaklıklardan dolayı altı hat geçici olarak askıya alındı.

Futbol tutkunu Suriyeli yetim çocukların hayali Galatasaray altyapısı

Suriye'deki iç savaşta babalarını kaybettikten sonra anne ve kardeşleriyle Türkiye'ye sığınan 11 yaşındaki Muhammed Hammud ve 10 yaşındaki Ahmet Muhammed, futbola yatkınlıklarının keşfedilmesiyle Reyhanlı Eğitim Kampüsü bünyesindeki spor kulübüne seçildi- Suriyeli eski futbolcu ve antrenör Nadir Dip:- "Muhammed ile Ahmet büyük futbolcu olacaklar. İkisiyle de özel olarak ilgileniyorum. İnşallah çocuklarımızı Türk futbol takımlarında görmeyi çok isterim"

Promosyon Ürünleri ve Basım Sanayi 2026 yılı İhracat Hedefi 3 milyar dolar olarak belirlendi.

Promosyon ve Matbaa Sanayici İşadamları Derneği (PROMASİAD) ‘in 2.Olağan Genel Kurulu Gorrıon Hotel Bosphorüs Kongre Salon’unda gerçekleşti. Ömer Karatemiz ’in yeniden başkan seçildiği Genel Kurul’da yeni dönem yönetim kurulu da belirlendi. Divan Başkanlığını Ekonomist Hikmet Baydar’ın yaptığı toplantıya İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı İsrafil Kuralay ve TİM Delegesi Fazıl Dede katılım sağladılar.

Milyonlarca kişi başından aşağı buzlu su dökmüştü: O akımı başlatan Patrick Quinn hayatını kaybetti

2014 yılında başlatılan ve ALS hastalığına farkındalık oluşturmak için düzenlenen, insanların başlarından asağı buz dolu kovaları boşalttığı ‘Ice Bucket Challange’ akımını başlatan Patrick Quinn, mücadele verdiği ALS hastalığı sebebiyle 37 yaşında hayatını kaybetti.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+