Televizyon Haberleri

23 Kasım reyting sonuçları: En çok izlenen diziler ve programlar arasında Uyanış: Büyük Selçuklu yer aldı mı?

Dün akşam ekrana gelen yapımlar reyting sonuçları için kıyasıya mücadele verdi. 23 Kasım akşamındaki yarışta MasterChef Türkiye, Çukur, Sefirin Kızı, Uyanış Büyük Selçuklu ve Yasak Elma yer aldı. Peki reyting sonuçları açıklandı mı, reytinglerde hangi program ya da dizi birinci oldu? İşte, 23 Kasım 2020 Pazartesi reyting sonuçları...

Haldun Dormen koronavirüse yakalandı

Koronavirüse yakalanan isimler arasına Haldun Dormen de katıldı. 92 yaşındaki usta tiyatrocu Haldun Dormen, sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Geleceğin İletişimcileri bu akşam ödüllerine kavuşuyor

TRT’nin, üniversite öğrencilerinin eğitim faaliyetleri kapsamında yaptıkları çalışmalara katkıda bulunmak ve onları teşvik etmek amacıyla bu yıl 6’ncısını düzenlediği “TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması”nın 5 ana kategori ve 11 alt kategorideki ödülleri bu akşam TRT 2’de canlı yayınla sahiplerini buluyor.

16 Kasım reyting sonuçları: İşte en çok izlenen diziler ve programlar

Dün akşam ekrana gelen birbirinden iddialı yapımlar reyting sonuçları için birincilik mücadelesi verdi. 16 Kasım akşamındaki yarışta MasterChef Türkiye, Çukur, Sefirin Kızı, Uyanış Büyük Selçuklu ve Yasak Elma kıyasıya mücadele verdi. Her gün bir önceki günün sonuçları belli olurken dünün reyting sonuç sıralaması merak ediliyor. İşte, 16 Kasım 2020 Pazartesi reyting sonuçları...

Bursa’da MasterChef’in çekimleri öncesi skandal: Yumruklar konuştu

MasterChef’in önümüzdeki haftalarda yayınlanacak dış çekimlerinden biri Bursa’da gerçekleşti. Program çekimi esnasında çekim yerindeki esnaf içeriye alınmayınca kavga çıktı. Yumrukların konuştuğu kavgaya polis müdahale etti.

Uyanış Büyük Selçuklu 7'nci bölüm özet izle! Büyük Selçuklu 8'inci bölüm fragmanı izle!

TRT1'in iddialı yapımlarından biri olan yeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 7'nci bölümü pazartesi akşamı yayınlandı. Her bölümünde reyting sıralamalarını alt üst eden kıran Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin son bölümünde nefesler tutuldu. Büyük bir heyecana sahne olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin son bölümünde Gazali’nin yaşayıp yaşamadığını öğrenmek için Hayyam’ın evini yakan Hasan Sabbah’ın ardında bıraktığı ipucu Nizamülmülk’ün eline geçmişti. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümünde Se...

9 Kasım reyting sonuçları: İşte en çok izlenen diziler ve programlar

Televizyon izleyici kitlesi reyting sonuçlarını her gün güncel olarak takip ediyor. Yayınlanan dizi, film ve yarışma programları dünün reyting sonuç sıralamasına göre total, ab ve abc1 grupta yer almak için rekabet ediyor. Reyting sonuçları 9 Kasım pazartesi günü ekrana gelen yapımların ardından cevabı en çok araştırılan sıralamalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki, hangi yapım reytinglerde kaçıncı oldu? İşte, 9 Kasım reyting sonuçları…

Hekimoğlu hayranlarını üzen haber: Timuçin Esen koronavirüse yakalandı

Koronavirüs dizileri vurmaya devam ediyor. Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan kamu spotlarında da rol alan Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen de koronavirüse yakalandı. Dizi çekimlerine ara verilirken, ünlü oyuncunun evde tedavisine başlandığı, sağlık durumunu iyi olduğu öğrenildi.

NETFLİX ve Amazon Prime RTÜK'ten lisans aldı

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin tarafından yapılan açıklamada, "İnternet üzerinden isteğe bağlı yayıncılık yapan uluslararası platformlar NETFLIX ve Amazon Prime Video tıpkı yerli örnekleri gibi yükümlülüklerini yerine getirerek RTÜK'ten lisans aldı. Hayırlı olsun" denildi.

Kuruluş Osman 32. bölüm özet izle! Kuruluş Osman 33. bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman 32. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Dün akşam yayınlanan son bölümünde Moğollar Geyhatu önderliğinde obanın etrafını çevreler. Bamsı Beyrek Geyhatu'nun karşısına dikildiler. Tam Bamsı'nın boğazına hançer dayanmışken Osman Bey obaya geldi. Kuruluş Osman 32. bölüm özetini haberimizden okurken Kuruluş Osman 33. bölüm fragmanını da izleyebilirsiniz. İşte, Kuruluş Osman'ın son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı.

TRT'nin fenomen haline gelen yeni dizisi zirvedeki yerini koruyor

3 Kasım tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de 1.sırada TRT1’de yayınlanan “Masumlar Apartmanı”, 2.sırada ATV’de ekrana gelen “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”, 3.sırada “Masumlar Apartmanı”nın özeti yer aldı.

2 Kasım reyting sonuçları: İşte en çok izlenen diziler ve programlar

Reyting sonuçları 2 Kasım pazartesi günü ekrana gelen yapımların ardından cevabı en çok araştırılan sıralamalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dizi sezonunun açılmasının ardından reyting sıralamalarında da hareketlilik başladı. Peki, hangi yapım reytinglerde kaçıncı oldu? İşte, 2 Kasım reyting sonuçları…

21 Kasım reyting sonuçları: İşte en çok izlenen diziler ve programlar

Reyting sonuçları 2 Ekim pazartesi günü ekrana gelen yapımların ardından cevabı en çok araştırılan sıralamalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dizi sezonunun açılmasının ardından reyting sıralamalarında da hareketlilik başladı. Peki, hangi yapım reytinglerde kaçıncı oldu? İşte, 2 Kasım reyting sonuçları…

Türk polisine ilişkin skandal sözlere yönelik RTÜK inceleme başlattı

Tele 1 sunucusu Musa Özuğurlu'nun Almanya'daki camiye yapılan polis baskınına ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerini eleştirerek benzer muamelenin Türkiye'de cemevlerine yönelik yapıldığına ilişkin iftirası Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nu harekete geçirdi. Tele 1 ekranlarındaki kamuoyu vicdanını rahatsız eden açıklamaların dikkatlerinden kaçmadığını belirten RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, söz konusu yayınla ilgili inceleme başlatıldığını kaydetti.

19 Ekim reyting sonuçları: Yayınlandığı günden beri zirvede, dün akşam da birinci oldu

19 Ekim tarihinde ekranlara gelen yapımların reyting sonuçları belli oldu. Total'de 1.sırada TRT1’de yayınlanan “Uyanış Büyük Selçuklu”, 2.sırada Show TV’de ekrana gelen “Çukur”, 3.sırada Star TV’de izleyiciyle buluşan “Sefirin Kızı” yer aldı. 19 Ekim Pazartesi günü yayınlanan diğer dizilerin reyting sonuçları ise haberimizde.

5 Ekim reyting sonuçları: En çok izlenen diziler ve programlar arasında Uyanış: Büyük Selçuklu yer aldı mı?

Geçtiğimiz akşam ekranlara gelen dizi ve programların reyting sonuçları mücadelesi sürüyor. Medya gündemini takip eden vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren reytinglerde kimin birinci olduğunu araştırıyor. 5 Ekim akşamındaki mücadelede MasterChef Türkiye, Çukur, Sefirin Kızı, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma kıyasıya yarıştı. Reytinglerde Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki Reyting sonuçları açıklandı mı? 5 Ekim 2020 Reyting sonuçları ile hangi dizi birinci oldu? İşte dün akşamın r...

“Uyanış: Büyük Selçuklu” dünya çapında ses getirdi

Uluslararası TV dünyasının önemli mecrasında listeye giren tek Türk dizisi TRT 1’in yapımı oldu. İlk bölümüyle zirveye oturan TRT 1’in iddialı yapımı “Uyanış: Büyük Selçuklu”, dünyanın önde gelen yayıncıların takip ettiği, uluslararası TV araştırma şirketi “The Wit”in haftalık öne çıkanlar bölümü olan Daily Hits listesine giren tek Türk dizisi oldu.

TRT 2'den ekim ayı filmleri: Orijinal dillerinde ilk kez yayınlanacaklar

Edebiyattan tarihe, resimden tiyatroya, müzikten felsefeye birçok alanda yapımları izleyiciyle buluşturan TRT 2, ödüllü ve prestijli filmleri ekrana getirecek. Aralarında televizyonda ilk kez yayınlanacak yapımların da yer aldığı filmler ekim ayı boyunca orijinal dilinde yayınlanacak.

28 Eylül reyting sonuçları: En çok izlenen diziler ve programlar arasında Uyanış: Büyük Selçuklu yer aldı mı?

Dün akşam ekrana gelen yapımlar reyting sonuçları için kıyasıya mücadele verdi. 28 Eylül akşamındaki yarışta MasterChef Türkiye, Çukur, Gençliğim Eyvah, Sefirin Kızı, Uyanış: Büyük Selçuklu ve Yasak Elma kıyasıya mücadele verdi. Reytinglerde Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülüyor. Peki Reyting sonuçları açıklandı mı? 28 Eylül 2020 akşamında reyting sonuçlarına göre kim birinci oldu?

“Uyanış: Büyük Selçuklu” bu akşam başlıyor

TRT’nin bu sezon iddialı yapımlarından “Uyanış: Büyük Selçuklu” bu akşam saat 20.00’de TRT 1’de yayın hayatına başlıyor.

Esra Erol'un programındaki tepki çeken görüntüler için inceleme başlatıldı

Esra Erol'un programında Esra Karakuş adında bir kadının, çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenince sevinç gösterisinde bulunması tepkilere yol açarken Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'ndan (RTÜK), kamuoyunda tepkiye neden olan televizyon programıyla ilgili, "Bahse konu programla ilgili gerekli inceleme de Başkanlığımızın talimatıyla uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır" açıklaması geldi.

Kuruluş Osman ne zaman saat kaçta başlayacak?

Atv'nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman 2. sezon için geri sayım başladı. Yeni sezonundan iki tanıtım yayınlanmasının izleyenlerin heyecanı ikiye katlandı. 28. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey'in obaya geldiği görülüyor. Oba halkının "Ertuğrul Bey'im hoşgeldiniz" sözleri obada yankılanırken 28. bölümün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Kuruluş Osman ne zaman saat kaçta başlayacak?

Kuruluş Osman yeni sezon fragman: Savaş sahneleri çok konuşulacak

Atv'nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman'ın yeni sezonundan iki tanıtım geldi. Kuruluş Osman 2. sezon için geri sayım başladı. Dizinin ilk tanıtım filminin ardından ikincisi de yayınlandı. Fragmanda Cüneyt Arkın'ın hayat verdiği aksakallıların liderinin Osman Bey'i canlandıran Burak Özçivit'e "Bir devlet kuracağız, ilelebet payidar olacak!" sözleri ise dikkat çekti. Kadrosuna kattığı isimlerle yeni sezonda da iddiasını koruyan dizinin savaş sahneleri de çok konuşulacak.

Yayınlandığında reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul Azerbaycan devlet televizyonunda yayınlanacak

Türkiye'de yayın yaptığı zaman reyting rekorları kıran, tekrar bölümleri dahi defalarca izlenen Diriliş Ertuğrul dizisi Ertuğrul Azerbaycan devlet televizyonunda yayınlanacak. AZTV'den yapılan açıklamada, yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği, 2014 yılında çekimlerine başlanan, beş sezon boyunca ilgiyle izlenen Diriliş Ertuğrul'un yayın lisansının alındığı bildirildi.

Daha yayınlanmadan tepkilerin odağı oldu: RTÜK ve Aile Bakanlığı "Kimsesizler" adlı diziyi incelemeye aldı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), FOX TV'de yayınlanacak olan "Kimsesizler" adlı diziyle alakalı inceleme başlatıldığını duyurdu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, bir televizyon kanalında kimsesiz çocukları konu alan dizi filme ilişkin, "Yarınımız olan çocuklarımızı koruyabilmek için onları örselemeyecek bir yayın dilini hep beraber oluşturabileceğimize inanıyoruz." açıklamasını yaptı.

Prison Break'in 6. sezonu olacak mı: Dizinin başrol oyuncusu Dominic Purcell cevapladı

Yayınlandığı ilk günden beri merakla izlenen efsane dizi Prison Break'in 6. sezonunun olup olmayacağı merak ediliyordu. Müjdeli haberi dizinin başrol oyuncusu Dominic Purcell verdi.

21 Eylül reyting sonuçları: İşte en çok izlenen diziler ve programlar

Reyting sonuçları 21 Eylül pazartesi günü ekrana gelen yapımların ardından cevabı en çok araştırılan sıralamalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Dizi sezonunun açılmasının ardından reyting sıralamalarında da hareketlilik başladı. Peki, hangi yapım reytinglerde kaçıncı oldu? İşte, 21 Eylül reyting sonuçları…

Bakan Varank ilk kez TRT'de yayınlanacak dedi: 'Gezegenin Kara Kutusu: Antarktika'

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, "Türk bilim insanlarının 'Beyaz Kıta'daki serüvenini anlatan bu görsel şöleni sakın kaçırmayın." ifadesiyle 'Gezegenin Kara Kutusu: Antarktika' belgeselin 24 Eylül tarihinde saat 22.00'de TRT Belgesel, 27 Eylül saat 17.45'te de TRT 1 kanallarından yayınlanacağını duyurdu.

Erol Mütercimler'in sözlerine RTÜK'ten ağır ceza

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Erol Mütercimler’in katıldığı bir programda "İmam hatipten mezun olmuş olanlar karşımıza bakın ne olarak çıkıyor? Cinsi sapık, sahtekar, ahlaksız" ifadelerini yayınlayan kanala program durdurma ve idari para cezası yaptırımı uyguladı.

“Masumlar Apartmanı” bu akşam yayında

Yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan TRT 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı” ekran yolculuğuna başlıyor.

14 Eylül reyting sonuçları: İşte en çok izlenen diziler ve programlar

14 Eylül reyting sonuçları açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından total sıralamada ilk sıralara yerleşen yapımlar merak ediliyor. Vatandaşlar dün yayınlanan yarışma programlarından ve dizilerden hangisi birinci oldu diye aratıyor. İşte, 14 Eylül 2020 Pazartesi reyting sonuçları...

Masumlar Apartmanı’ndan Yeni Fragman

Birbirinden iddialı yapımlarla yeni yayın dönemine hazırlanan TRT 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı”, 15 Eylül Salı günü izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin ilk bölümüyle ilgili bu akşam yayınlanan yeni fragman büyük ilgi gördü.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+