Spor Ahmet Hamdi Çamlı yeniden başkan

Ahmet Hamdi Çamlı yeniden başkan

İstanbul Büyükşehir Belediyespor 13. Olağan Genel Kongresi’nde mevcut başkan Ahmet Hamdi Çamlı, yeniden başkanlığa seçildi. Ahmet Hamdi Çamlı, 52 delegenin tamamının oyunu aldı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Ahmet Hamdi Çamlı yeniden başkan
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nün 13. Olağan Genel Kurulu Cebeci Spor Kompleksi Konferans Salonu'nda yapıldı. Genel Kurulda oy kullanan 52 delegeden 52'sinin oyunu alan Ahmet Hamdi Çamlı, yeniden İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un başkanı oldu. Kongrede söz alan Başkan Ahmet Hamdi Çamlı, “1941 yılında İETT ile başlayan daha sonra İSKİ ve İtfaiyenin birleşmesiyle 1990 yılında Belediyespor adını alan kulübümüz ile 1994 yılında Recep Tayyip Erdoğan döneminde ilk bağımız oluştu. Uzun süren yöneticilik hizmetinin ardından 2014 yılında başkan olarak kulübe hizmet etmek nasip oldu. 1 yıl boyunca kulüpte sportif faaliyetlerin yanı sıra kültürel ve sosyal etkinlikler düzenledik ve kulüpte etik değerleri ön plana çıkararak ahlaklı ve maneviyatlı sporcular yetiştirmeyi hedef edindik. Bu şekilde olunca zaten sportif başarılar da gelmeye başladı” dedi.

SPORLA YETİŞEN BAŞARILI BİREYLER...

Geçmişten günümüze kulübe emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Ahmet Hamdi Çamlı, “Bundan sonra da yeni yönetim kurulumuzla birlikte gençlerimizi sporla sokaktan uzak tutup başarılı bireyler olarak topluma kazandırmaya ve ülkemize sportif faaliyetlerle hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YÖNETİM LİSTESİ

1. Ahmet Hamdi ÇAMLI ( Başkan)
2. Ali METİN
3. Aziz Enes YILMAZ
4. Bahaddin ULUSAN
5. Eren ÖZDEMİR
6. Faruk ALBAYRAK
7. Faruk ÇETİN
8. Fatih KARACA
9. Gürkan İzzet PAKSOY
10. İsmail ÖZBAYRAKTAR
11. Mustafa İPEK
12. Orhan ERDEMİR
13. Seçkin TURAN
14. Turgut BABUŞÇU
15. Yavuz Selim TUNCER

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.