Spor Nuri AlbayraktanBelediyespora ziyaret

Nuri Albayrak’tan Belediyespor'a ziyaret

Albayrak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Albayrak, 2002-2005 yılları arasında başkanlığını yaptığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'ne ziyarette bulundu

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Nuri Albayrak’tan
Belediyespora ziyaret
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor

Trabzonspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü (İBBSK) eski başkanlarından, Albayrak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Albayrak, Cebeci Spor Kompleksi'nde yer alan İBB Spor Merkezi'ne ziyarette bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nün başkanlığını yürüten Bahattin Ulusan'ı makamında ziyaret eden Albayrak, kulübün faaliyetleri ve vizyonu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Nuri Albayrak
Nuri Albayrak

Ziyaret ve görüşmelerin ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Bahattin Ulusan'ı ve yönetim kurulunu çalışmalarından dolayı tebrik eden Albayrak, yeni çalışmalar öncesinde ise başarılar diledi. 2002-2005 tarihleri arasında kulübün başkanlığını yapan Nuri Albayrak'a ziyareti sonrası 'Albayrak' yazılı 61 numaralı forma hediye edildi. Kulüp yöneticileri ve personelle biraraya gelen Albayrak, görüşmelerin ardından hatıra fotoğrafında yer aldı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.