Video Emniyet müdürleri mi ünlüler mi?
Emniyet müdürleri mi ünlüler mi?
Emniyet müdürleri mi ünlüler mi?
İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatının 171'inci kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde düzenlenen halı saha maçında emniyet müdürleri ve ünlüler karşı karşıya geldi. Şöhretler maçı adı altında düzenlenen etkinliğe İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Türkiye Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, eski Milli futbolculardan Bülent Korkmaz, Ümit Karan, Ümit Davala, Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı'nın yanı sıra ünlü sanatçılardan Ferhat Göçer, Bülent Serttaş ve ünlü oyuncu Bekir Aksoy katıldı.

Eski bir Emniyet Mensubu ve Hakem Bünyamin Gezer'in yönettiği maçta, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nde çeşitli birimlerde görev yapan müdürlerle, Ferhat Göçer, Bülent Serttaş, Ümit Karan, Ümit Davala, Bülent Korkmaz ve Bekir Aksoy'dan oluşan şöhretler takımı karşı karşıya geldi. Renkli anların yaşandığı maçta, şöhretlerin ilk golünü Ümit Karan atarken, İstanbul Emniyeti'nin golünü Gaziosmanpaşa'dan sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Metin Alper'den geldi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.