|

Lucas Lima'dan Fenerbahçe sözleri

Fenerbahçe'yle ismi anılan Santos'lu futbolcu Lucas Lima, Alex de Souza'nın kendisiyle temasa geçtiğini ve Fenerbahçe'de oynamak isteyip istemeyeceğimi sorduğunu açıkladı.

Yeni Şafak
21:25 - 3/08/2017 Perşembe
Güncelleme: 21:45 - 3/08/2017 Perşembe
Yeni Şafak
Lucas Lima-Alex
Lucas Lima-Alex

Fenerbahçe'nin transfer hedefleri arasında bulunan Lucas Lima, 3-2 kazanılan Flamengo maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu.


Santos'la olan sözleşmesi Aralık ayında sona erecek Lima, Fenerbahçe efsanesi Alex de Souza'nın, kendisiyle temasa geçtiğini söyledi.

Lucas Lima'nın açıklamaları şöyle;
  • "Alex, eski takım arkadaşı Victor Ferraz aracılığıyla, Fenerbahçe için oynayıp oynamayacağımı sordu. Özellikle sosyal medyada Fenerbahçeli taraftarların istilasına uğruyorum. Hoşuma gidiyor, birçok takipçi kazandım. İşin sakası bir yana, Alex bana orada çok sevileceğimi, sokakta yürürken krallar gibi ilgi göreceğimden bahsetti. Bunu duymak beni mutlu etti, ancak ona Fenerbahçe'den herhangi bir teklif almadığımı söyledim. Gerçekten herhangi bir teklif almadım. Geçen yıl menajerler aracılığıyla temas kurulmuştu ama bana gelen bir şey yok."

10 numara bölgesinde oynuyor
  • Forvet arkası pozisyonunda görev yapan Lucas Lima 4 sezondur Santos forması giyiyor. Lima bu sezon Santos'ta 26 maçta oynadı ve 2 gol, 8 asistli performans sergiledi. Brezilyalı futbolcu, Dünya Kupası Amerika Elemeleri'nde ise biri ilk 11 olmak üzere 7 maçta oynadı ve 1 gol attı.
#Lucas Lima
#Fenerbahçe
#Alex de Souza
7 yıl önce
default-profile-img