• Günün Maçları

  • Grup A

  • Grup B

  • Grup C

  • Grup D

  • Grup E

  • Grup F

  • Grup G

  • Grup H

  • Grup I

  • Grup J

  • Grup K

  • Grup L

Kaleci 70 metreden gol attı

Cengiz asist yaptı, Roma turladı

Volkan Demirel'den kanser hastası Yunus'a büyük sürpriz

İsabetli şut çekemedikleri maçı 2-1 kazandılar

Cengiz Ünder'in golü 2018 yılının en iyi golü seçildi

Fenerbahçe’den Okocha klibi: Galatasaray’a attığı 4 gol de var

Koreografik Hikayeler | Bölüm 1

Onur Kıvrak: Sadece taraftar hakkını helal etsin

Burak Yılmaz Beşiktaş'la ilk idmanına çıktı

Beşiktaş'ın yeni golcüsü Burak Yılmaz Antalya'ya geldi

Manchester City-Liverpool maçında inanılmaz pozisyon

Marcelo tenis topuyla şov yaptı

Floyd şov maçında genç rakibine acımadı: 9 milyonu kasasına koydu

Volkan Demirel'in gözleri doldu, sesi titredi

Liverpool 5-1 Arsenal (geniş özet ve goller)

Ümit Özat'tan Müslüm Gürses performansı

Cengiz Ünder durdurulamıyor

Son golünü tabutta attı

Slimani'den mendil satan çocuklara 100 TL harçlık

Manchester City'yi geriden gelip yendiler

Towsend Manchester City kalesine füze gönderdi

Trabzonsporlu Toure kemençe eşliğinde şarkı söyledi

Danimarka'da spor yorumculuğu

Abdülkadir Ömür antrenmanda şov yaptı

Şampiyonlar Ligi'nin en dramatik galibiyeti

Cengiz Ünder'den klas gol

Galatasaray-Porto: 2-3 (Geniş özet ve goller)

Taraftarlar takımı tehdit etti: Bir daha ki sefere kazma sapıyla geliriz

Dembele'den Tottenham'a muhteşem gol

River Plate 3 - 1 Boca Juniors (Maç özeti ve tüm goller)

GrupA

AEK Larnaka AEK Larnaka
0 : 1
FC Zürih FC Zürih
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
2 : 3
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
4 : 2
AEK Larnaka AEK Larnaka
FC Zürih FC Zürih
1 : 0
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
FC Zürih FC Zürih
3 : 2
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
AEK Larnaka AEK Larnaka
1 : 1
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1 : 0
FC Zürih FC Zürih
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
0 : 0
AEK Larnaka AEK Larnaka
FC Zürih FC Zürih
1 : 2
AEK Larnaka AEK Larnaka
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1 : 1
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad

GrupB

RB Leipzig RB Leipzig
2 : 3
FC Salzburg FC Salzburg
Celtic Celtic
1 : 0
Rosenborg BK Rosenborg BK
Rosenborg BK Rosenborg BK
1 : 3
RB Leipzig RB Leipzig
FC Salzburg FC Salzburg
3 : 1
Celtic Celtic
FC Salzburg FC Salzburg
3 : 0
Rosenborg BK Rosenborg BK
RB Leipzig RB Leipzig
2 : 0
Celtic Celtic
Rosenborg BK Rosenborg BK
2 : 5
FC Salzburg FC Salzburg
Celtic Celtic
2 : 1
RB Leipzig RB Leipzig
FC Salzburg FC Salzburg
1 : 0
RB Leipzig RB Leipzig
Rosenborg BK Rosenborg BK
0 : 1
Celtic Celtic

GrupC

FC Kopenhag FC Kopenhag
1 : 1
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
1 : 0
Bordeaux Bordeaux
Bordeaux Bordeaux
1 : 2
FC Kopenhag FC Kopenhag
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
1 : 0
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
2 : 1
Bordeaux Bordeaux
FC Kopenhag FC Kopenhag
0 : 1
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
Bordeaux Bordeaux
1 : 1
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
0 : 0
FC Kopenhag FC Kopenhag
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
1 : 0
FC Kopenhag FC Kopenhag
Bordeaux Bordeaux
2 : 0
SK Slavia Prag SK Slavia Prag

GrupD

FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
1 : 0
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
4 : 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
Fenerbahçe Fenerbahçe
2 : 0
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
0 : 2
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
2 : 2
Fenerbahçe Fenerbahçe
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
1 : 2
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Fenerbahçe Fenerbahçe
2 : 0
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
3 : 1
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
0 : 0
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
Fenerbahçe Fenerbahçe
0 : 0
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb

GrupE

Sporting CP Sporting CP
2 : 0
Karabağ FK Karabağ FK
Arsenal Arsenal
4 : 2
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
1 : 2
Sporting CP Sporting CP
Karabağ FK Karabağ FK
0 : 3
Arsenal Arsenal
Karabağ FK Karabağ FK
0 : 1
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
Sporting CP Sporting CP
0 : 1
Arsenal Arsenal
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
0 : 1
Karabağ FK Karabağ FK
Arsenal Arsenal
0 : 0
Sporting CP Sporting CP
Karabağ FK Karabağ FK
1 : 6
Sporting CP Sporting CP
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
0 : 3
Arsenal Arsenal

GrupF

F91 Dudelange F91 Dudelange
0 : 1
AC Milan AC Milan
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
0 : 0
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
3 : 0
F91 Dudelange F91 Dudelange
AC Milan AC Milan
3 : 1
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
AC Milan AC Milan
1 : 2
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
F91 Dudelange F91 Dudelange
0 : 2
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
1 : 1
AC Milan AC Milan
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
5 : 1
F91 Dudelange F91 Dudelange
AC Milan AC Milan
5 : 2
F91 Dudelange F91 Dudelange
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
1 : 0
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire

GrupG

Villarreal CF Villarreal CF
2 : 2
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
2 : 0
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
3 : 3
Villarreal CF Villarreal CF
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
3 : 1
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
0 : 0
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
Villarreal CF Villarreal CF
5 : 0
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
4 : 3
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
0 : 0
Villarreal CF Villarreal CF
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
1 : 2
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
0 : 0
Villarreal CF Villarreal CF

GrupH

Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
1 : 2
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Lazio Lazio
2 : 1
Apollon Limassol Apollon Limassol
Apollon Limassol Apollon Limassol
2 : 2
Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
4 : 1
Lazio Lazio
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
2 : 0
Apollon Limassol Apollon Limassol
Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
1 : 3
Lazio Lazio
Apollon Limassol Apollon Limassol
2 : 3
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Lazio Lazio
2 : 1
Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
4 : 0
Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
Apollon Limassol Apollon Limassol
2 : 0
Lazio Lazio

GrupI

Beşiktaş Beşiktaş
3 : 1
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
KRC Genk KRC Genk
2 : 0
Malmö FF Malmö FF
Malmö FF Malmö FF
2 : 0
Beşiktaş Beşiktaş
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
3 : 1
KRC Genk KRC Genk
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
1 : 1
Malmö FF Malmö FF
Beşiktaş Beşiktaş
2 : 4
KRC Genk KRC Genk
Malmö FF Malmö FF
1 : 1
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
KRC Genk KRC Genk
1 : 1
Beşiktaş Beşiktaş
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
2 : 3
Beşiktaş Beşiktaş
Malmö FF Malmö FF
2 : 2
KRC Genk KRC Genk

GrupJ

Sevilla FC Sevilla FC
5 : 1
Standart Liege Standart Liege
Akhisar Bld Spor Akhisar Bld Spor
0 : 1
FC Krasnodar FC Krasnodar
FC Krasnodar FC Krasnodar
2 : 1
Sevilla FC Sevilla FC
Standart Liege Standart Liege
2 : 1
Akhisar Bld Spor Akhisar Bld Spor
Standart Liege Standart Liege
2 : 1
FC Krasnodar FC Krasnodar
Sevilla FC Sevilla FC
6 : 0
Akhisar Bld Spor Akhisar Bld Spor
FC Krasnodar FC Krasnodar
2 : 1
Standart Liege Standart Liege
Akhisar Bld Spor Akhisar Bld Spor
2 : 3
Sevilla FC Sevilla FC
FC Krasnodar FC Krasnodar
2 : 1
Akhisar Bld Spor Akhisar Bld Spor
Standart Liege Standart Liege
1 : 0
Sevilla FC Sevilla FC

GrupK

Stade Rennes Stade Rennes
2 : 1
FK Jablonec FK Jablonec
FC Dinamo Kiev FC Dinamo Kiev
2 : 2
FK Astana FK Astana
FK Astana FK Astana
2 : 0
Stade Rennes Stade Rennes
FK Jablonec FK Jablonec
2 : 2
FC Dinamo Kiev FC Dinamo Kiev
FK Jablonec FK Jablonec
1 : 1
FK Astana FK Astana
Stade Rennes Stade Rennes
1 : 2
FC Dinamo Kiev FC Dinamo Kiev
FK Astana FK Astana
2 : 1
FK Jablonec FK Jablonec
FC Dinamo Kiev FC Dinamo Kiev
3 : 1
Stade Rennes Stade Rennes
FK Astana FK Astana
0 : 1
FC Dinamo Kiev FC Dinamo Kiev
FK Jablonec FK Jablonec
0 : 1
Stade Rennes Stade Rennes

GrupL

FC PAOK Selanik FC PAOK Selanik
0 : 1
Chelsea FC Chelsea FC
Videoton Videoton
0 : 2
Bate Borisov Bate Borisov
Bate Borisov Bate Borisov
1 : 4
FC PAOK Selanik FC PAOK Selanik
Chelsea FC Chelsea FC
1 : 0
Videoton Videoton
Chelsea FC Chelsea FC
3 : 1
Bate Borisov Bate Borisov
FC PAOK Selanik FC PAOK Selanik
0 : 2
Videoton Videoton
Bate Borisov Bate Borisov
0 : 1
Chelsea FC Chelsea FC
Videoton Videoton
1 : 0
FC PAOK Selanik FC PAOK Selanik
Bate Borisov Bate Borisov
2 : 0
Videoton Videoton
Chelsea FC Chelsea FC
4 : 0
FC PAOK Selanik FC PAOK Selanik

UEFA Europa League, Preliminary Round

Europa FC Europa FC
- : -
FC Prishtina FC Prishtina
Sant Julia Sant Julia
0 : 2
Gzira United Fc Gzira United Fc
UE Engordany UE Engordany
- : -
SS Folgore Falciano Calcio SS Folgore Falciano Calcio
B36 Torshavn B36 Torshavn
- : -
St Josephs FC St Josephs FC
Birkirkara Birkirkara
- : -
Klaksvik Klaksvik
SP Tre Fiori SP Tre Fiori
- : -
Bala Town Bala Town
CEFN Druids AFC CEFN Druids AFC
- : -
Trakai FK Trakai FK
FC Prishtina FC Prishtina
5 : 0
Europa FC Europa FC
Gzira United Fc Gzira United Fc
2 : 1
Sant Julia Sant Julia
SS Folgore Falciano Calcio SS Folgore Falciano Calcio
1 : 1
UE Engordany UE Engordany
St Josephs FC St Josephs FC
1 : 1
B36 Torshavn B36 Torshavn
Klaksvik Klaksvik
2 : 1
Birkirkara Birkirkara
Bala Town FC Bala Town FC
1 : 0
SP Tre Fiori SP Tre Fiori
Trakai FK Trakai FK
1 : 0
CEFN Druids AFC CEFN Druids AFC

UEFA Avrupa Ligi, Eleme Maçları

Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
- : -
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
FC Salzburg FC Salzburg
- : -
Club Brugge Club Brugge
SK Rapid Wien SK Rapid Wien
- : -
Inter Milan Inter Milan
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
- : -
KRC Genk KRC Genk
KRC Genk KRC Genk
- : -
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
FC Krasnodar FC Krasnodar
- : -
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
Valencia Valencia
- : -
Celtic Celtic
Stade Rennes Stade Rennes
- : -
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
- : -
Stade Rennes Stade Rennes
Olimpiakos Pire Olimpiakos Pire
- : -
FC Dinamo Kiev FC Dinamo Kiev
Lazio Lazio
- : -
Sevilla FC Sevilla FC
Fenerbahçe Fenerbahçe
- : -
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
- : -
Fenerbahçe Fenerbahçe
Villarreal CF Villarreal CF
- : -
Sporting CP Sporting CP
Bate Borisov Bate Borisov
- : -
Arsenal Arsenal
Arsenal Arsenal
- : -
Bate Borisov Bate Borisov
Galatasaray Galatasaray
- : -
SL Benfica SL Benfica
SL Benfica SL Benfica
- : -
Galatasaray Galatasaray

Gol Krallığı

+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.