Aziz Yıldırım: Mahkeme lan bura

Hatayspor'un Süper Lig'e çıkmasını kutlayan vatandaşlardan biri motosikletinin üzerine çıkarak kendinden geçti

Rusya'da maç öncesi ısınan futbolcuya yıldırım düşme anı kamerada

Taraftarlardan Hüseyin Çimşir'e: Allah için bu takımı şampiyon yapın

Yine Cüneyt Çakır yine endişe!

Galatasaray antrenmanında duygu dolu anlar: Yuto Nagatomo gözyaşlarıyla veda etti

Samsunspor'dan 55'inci yıla özel video

Emre Çolak'ın gol sevinci olay oldu

Türk futbolunda neler oluyor?

Bursasporlu taraftarlardan sıra dışı koreografi

Ahmet Ağaoğlu maç dönüşü Trabzon havaalanında alkol testine girdi

Okan Kocuk’un babası Alper Ulusoy’a kızdı lastik yaktı

'Unutulacak bir gol değildi'

'Fatih'i selamladılar

Fernando Muslera taburcu edildi

Trabzonsporlu oyuncuların final sevinci

Galatasaray'da Muslera şoku: Altı ay sahalardan uzak kalacak

2 ay 23 günde neler yaşadık

NBA efsanesi Michael Jordan 201 kg'lık balık yakaladı

Nihat Özdemir'in 2010-2011 sezonuyla ilgili sözleri

Ağaoğlu: Olay kontrolümüz altında

Galatasaray Spor Kulübü Mustafa Cengiz taburcu edildi

Saygı duruşu: Muhammed Ali

İslam'ı seçen Avusturyalı dövüşçü Ott'un nişanlısı da Müslüman oldu

Real Madrid, koronavirüsten ölenleri unutmadı

Koronavirüsü yenen Abdurrahim Albayrak'ın türkülü virüs isyanı

Süper Lig'in korona mücadelesi

Alanyasporlu Cisse'nin koronavirüs testi izleyenleri güldürdü

Terim'den salgın için futbol anayasası önerisi

Erzurumspor Başkanı Üneş: Çok dramatik anlar yaşadık

GrupA

Karabağ Karabağ
0 : 3
Sevilla Sevilla
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
3 : 4
Dudelange Dudelange
Dudelange Dudelange
1 : 4
Karabağ Karabağ
Sevilla Sevilla
1 : 0
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Karabağ Karabağ
2 : 2
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Sevilla Sevilla
3 : 0
Dudelange Dudelange
Dudelange Dudelange
2 : 5
Sevilla Sevilla
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
2 : 1
Karabağ Karabağ
Sevilla Sevilla
2 : 0
Karabağ Karabağ
Dudelange Dudelange
0 : 2
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
1 : 0
Sevilla Sevilla
Karabağ Karabağ
1 : 1
Dudelange Dudelange

GrupB

Dinamo Kiev Dinamo Kiev
1 : 0
Malmö Malmö
FC Copenhagen FC Copenhagen
1 : 0
Lugano Lugano
Malmö Malmö
1 : 1
FC Copenhagen FC Copenhagen
Lugano Lugano
0 : 0
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
1 : 1
FC Copenhagen FC Copenhagen
Malmö Malmö
2 : 1
Lugano Lugano
Lugano Lugano
0 : 0
Malmö Malmö
FC Copenhagen FC Copenhagen
1 : 1
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Malmö Malmö
4 : 3
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Lugano Lugano
0 : 1
FC Copenhagen FC Copenhagen
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
1 : 1
Lugano Lugano
FC Copenhagen FC Copenhagen
0 : 1
Malmö Malmö

GrupC

Getafe Getafe
1 : 0
Trabzonspor Trabzonspor
Basel Basel
5 : 0
FC Krasnodar FC Krasnodar
FC Krasnodar FC Krasnodar
1 : 2
Getafe Getafe
Trabzonspor Trabzonspor
2 : 2
Basel Basel
Trabzonspor Trabzonspor
0 : 2
FC Krasnodar FC Krasnodar
Getafe Getafe
0 : 1
Basel Basel
Basel Basel
2 : 1
Getafe Getafe
FC Krasnodar FC Krasnodar
3 : 1
Trabzonspor Trabzonspor
Trabzonspor Trabzonspor
0 : 1
Getafe Getafe
FC Krasnodar FC Krasnodar
1 : 0
Basel Basel
Basel Basel
2 : 0
Trabzonspor Trabzonspor
Getafe Getafe
3 : 0
FC Krasnodar FC Krasnodar

GrupD

PSV Eindhoven PSV Eindhoven
3 : 2
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
LASK Linz LASK Linz
1 : 0
Rosenborg Rosenborg
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
2 : 1
LASK Linz LASK Linz
Rosenborg Rosenborg
1 : 4
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
1 : 0
Rosenborg Rosenborg
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
0 : 0
LASK Linz LASK Linz
Rosenborg Rosenborg
0 : 2
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
LASK Linz LASK Linz
4 : 1
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
4 : 0
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Rosenborg Rosenborg
1 : 2
LASK Linz LASK Linz
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
1 : 1
Rosenborg Rosenborg
LASK Linz LASK Linz
3 : 0
Sporting Lizbon Sporting Lizbon

GrupE

Rennes Rennes
1 : 1
Celtic Celtic
CFR Cluj CFR Cluj
2 : 1
Lazio Lazio
Lazio Lazio
2 : 1
Rennes Rennes
Celtic Celtic
2 : 0
CFR Cluj CFR Cluj
Celtic Celtic
2 : 1
Lazio Lazio
Rennes Rennes
0 : 1
CFR Cluj CFR Cluj
Lazio Lazio
1 : 2
Celtic Celtic
CFR Cluj CFR Cluj
1 : 0
Rennes Rennes
Lazio Lazio
1 : 0
CFR Cluj CFR Cluj
Celtic Celtic
3 : 1
Rennes Rennes
Rennes Rennes
2 : 0
Lazio Lazio
CFR Cluj CFR Cluj
2 : 0
Celtic Celtic

GrupF

Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
0 : 3
Arsenal Arsenal
Standard Liege Standard Liege
2 : 0
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Arsenal Arsenal
4 : 0
Standard Liege Standard Liege
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
0 : 1
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Arsenal Arsenal
3 : 2
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
2 : 1
Standard Liege Standard Liege
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
1 : 1
Arsenal Arsenal
Standard Liege Standard Liege
2 : 1
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Arsenal Arsenal
1 : 2
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
1 : 1
Standard Liege Standard Liege
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
2 : 3
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Standard Liege Standard Liege
2 : 2
Arsenal Arsenal

GrupG

Porto Porto
2 : 1
Young Boys Young Boys
Rangers FC Rangers FC
1 : 0
Feyenoord Feyenoord
Young Boys Young Boys
2 : 1
Rangers FC Rangers FC
Feyenoord Feyenoord
2 : 0
Porto Porto
Young Boys Young Boys
2 : 0
Feyenoord Feyenoord
Porto Porto
1 : 1
Rangers FC Rangers FC
Feyenoord Feyenoord
1 : 1
Young Boys Young Boys
Rangers FC Rangers FC
2 : 0
Porto Porto
Feyenoord Feyenoord
2 : 2
Rangers FC Rangers FC
Young Boys Young Boys
1 : 2
Porto Porto
Rangers FC Rangers FC
1 : 1
Young Boys Young Boys
Porto Porto
3 : 2
Feyenoord Feyenoord

GrupH

Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
5 : 1
CSKA Moskova CSKA Moskova
Espanyol Espanyol
1 : 1
Ferencvaros Ferencvaros
CSKA Moskova CSKA Moskova
0 : 2
Espanyol Espanyol
Ferencvaros Ferencvaros
0 : 3
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
CSKA Moskova CSKA Moskova
0 : 1
Ferencvaros Ferencvaros
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0 : 1
Espanyol Espanyol
Ferencvaros Ferencvaros
0 : 0
CSKA Moskova CSKA Moskova
Espanyol Espanyol
6 : 0
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Ferencvaros Ferencvaros
2 : 2
Espanyol Espanyol
CSKA Moskova CSKA Moskova
1 : 1
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
1 : 1
Ferencvaros Ferencvaros
Espanyol Espanyol
0 : 1
CSKA Moskova CSKA Moskova

GrupI

Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
3 : 1
Olexandria Olexandria
AA Gent AA Gent
3 : 2
Saint Etienne Saint Etienne
Saint Etienne Saint Etienne
1 : 1
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
Olexandria Olexandria
1 : 1
AA Gent AA Gent
AA Gent AA Gent
2 : 2
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
Saint Etienne Saint Etienne
1 : 1
Olexandria Olexandria
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
1 : 3
AA Gent AA Gent
Olexandria Olexandria
2 : 2
Saint Etienne Saint Etienne
Saint Etienne Saint Etienne
0 : 0
AA Gent AA Gent
Olexandria Olexandria
0 : 1
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
1 : 0
Saint Etienne Saint Etienne
AA Gent AA Gent
2 : 1
Olexandria Olexandria

GrupJ

Roma Roma
4 : 0
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
M'gladbach M'gladbach
0 : 4
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
1 : 1
M'gladbach M'gladbach
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
1 : 1
Roma Roma
Roma Roma
1 : 1
M'gladbach M'gladbach
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
1 : 0
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
M'gladbach M'gladbach
2 : 1
Roma Roma
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
0 : 3
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
0 : 1
M'gladbach M'gladbach
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
0 : 3
Roma Roma
Roma Roma
2 : 2
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
M'gladbach M'gladbach
1 : 2
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

GrupK

Wolverhampton Wolverhampton
0 : 1
Braga Braga
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
4 : 2
Beşiktaş Beşiktaş
Beşiktaş Beşiktaş
0 : 1
Wolverhampton Wolverhampton
Braga Braga
2 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Beşiktaş Beşiktaş
1 : 2
Braga Braga
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
1 : 2
Wolverhampton Wolverhampton
Braga Braga
3 : 1
Beşiktaş Beşiktaş
Wolverhampton Wolverhampton
1 : 0
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Beşiktaş Beşiktaş
2 : 1
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Braga Braga
3 : 3
Wolverhampton Wolverhampton
Wolverhampton Wolverhampton
4 : 0
Beşiktaş Beşiktaş
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 4
Braga Braga

GrupL

Manchester United Manchester United
1 : 0
FC Astana FC Astana
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
2 : 2
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
FC Astana FC Astana
1 : 2
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
0 : 0
Manchester United Manchester United
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
6 : 0
FC Astana FC Astana
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
0 : 1
Manchester United Manchester United
FC Astana FC Astana
0 : 5
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Manchester United Manchester United
3 : 0
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
FC Astana FC Astana
2 : 1
Manchester United Manchester United
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
2 : 2
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
4 : 1
FC Astana FC Astana
Manchester United Manchester United
4 : 0
AZ Alkmaar AZ Alkmaar

Tur 1/32

28 Şubat 2020
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
2 : 2
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
27 Şubat 2020
Inter Inter
2 : 1
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Arsenal Arsenal
1 : 2
Olympiakos Olympiakos
Ajax Ajax
2 : 1
Getafe Getafe
Manchester United Manchester United
5 : 0
Club Brugge Club Brugge
Celtic Celtic
1 : 3
FC Copenhagen FC Copenhagen
Sevilla Sevilla
0 : 0
CFR Cluj CFR Cluj
Benfica Benfica
3 : 3
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Basel Basel
1 : 0
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Malmö Malmö
0 : 3
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
LASK Linz LASK Linz
2 : 0
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
AA Gent AA Gent
1 : 1
Roma Roma
Porto Porto
1 : 3
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Espanyol Espanyol
3 : 2
Wolverhampton Wolverhampton
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
4 : 1
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
26 Şubat 2020
Braga Braga
0 : 1
Rangers FC Rangers FC
20 Şubat 2020
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
1 : 1
LASK Linz LASK Linz
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
2 : 1
Malmö Malmö
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
0 : 3
Basel Basel
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
2 : 1
Porto Porto
Wolverhampton Wolverhampton
4 : 0
Espanyol Espanyol
Olympiakos Olympiakos
0 : 1
Arsenal Arsenal
Roma Roma
1 : 0
AA Gent AA Gent
Rangers FC Rangers FC
3 : 2
Braga Braga
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
3 : 1
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
FC Copenhagen FC Copenhagen
1 : 1
Celtic Celtic
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0 : 2
Inter Inter
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
4 : 1
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
Getafe Getafe
2 : 0
Ajax Ajax
Club Brugge Club Brugge
1 : 1
Manchester United Manchester United
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
2 : 1
Benfica Benfica
CFR Cluj CFR Cluj
1 : 1
Sevilla Sevilla

Play-Off

29 Ağustos 2019
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
1 : 0
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
Wolverhampton Wolverhampton
2 : 1
Torino Torino
Rangers FC Rangers FC
1 : 0
Legia Varşova Legia Varşova
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
3 : 0
Strasbourg Strasbourg
Maribor Maribor
2 : 2
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Rijeka Rijeka
1 : 1
AA Gent AA Gent
Dudelange Dudelange
7 : 5
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
Ferencvaros Ferencvaros
4 : 2
Suduva Suduva
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
0 : 3
Feyenoord Feyenoord
Antwerp Antwerp
1 : 4
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Trabzonspor Trabzonspor
0 : 2
AEK AEK
Spartak Moskova Spartak Moskova
1 : 2
Braga Braga
PAOK PAOK
3 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
AIK Stockholm AIK Stockholm
1 : 4
Celtic Celtic
Molde Molde
1 : 1
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
2 : 2
Espanyol Espanyol
BATE BATE
2 : 0
FC Astana FC Astana
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
0 : 1
Malmö Malmö
Apollon Limassol Apollon Limassol
0 : 4
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Riga FC Riga FC
1 : 0
FC Copenhagen FC Copenhagen
Karabağ Karabağ
2 : 1
Linfield Linfield
22 Ağustos 2019
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
1 : 0
PAOK PAOK
Espanyol Espanyol
3 : 1
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
2 : 1
Molde Molde
Torino Torino
2 : 3
Wolverhampton Wolverhampton
Celtic Celtic
2 : 0
AIK Stockholm AIK Stockholm
Linfield Linfield
3 : 2
Karabağ Karabağ
Braga Braga
1 : 0
Spartak Moskova Spartak Moskova
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
3 : 0
Apollon Limassol Apollon Limassol
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
1 : 1
Antwerp Antwerp
Strasbourg Strasbourg
1 : 0
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
AA Gent AA Gent
2 : 1
Rijeka Rijeka
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
0 : 0
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
AEK AEK
1 : 3
Trabzonspor Trabzonspor
Legia Varşova Legia Varşova
0 : 0
Rangers FC Rangers FC
FC Copenhagen FC Copenhagen
3 : 1
Riga FC Riga FC
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0 : 0
Maribor Maribor
Feyenoord Feyenoord
3 : 0
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Suduva Suduva
0 : 0
Ferencvaros Ferencvaros
Malmö Malmö
3 : 0
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
2 : 1
Dudelange Dudelange
FC Astana FC Astana
3 : 0
BATE BATE

3. Eleme Turu

15 Ağustos 2019
Espanyol Espanyol
3 : 0
Luzern Luzern
Rangers FC Rangers FC
3 : 1
FC Midtjylland FC Midtjylland
Wolverhampton Wolverhampton
4 : 0
Pyunik Pyunik
Braga Braga
3 : 1
Brondby Brondby
Aberdeen Aberdeen
0 : 2
Rijeka Rijeka
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
0 : 0
Haugesund Haugesund
Strasbourg Strasbourg
1 : 0
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
4 : 0
FC Mariupol FC Mariupol
AA Gent AA Gent
3 : 0
AEK Larnaca AEK Larnaca
Aris Aris
3 : 1
Molde Molde
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
1 : 0
Vaduz Vaduz
Valletta Valletta
0 : 4
FC Astana FC Astana
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
2 : 1
Antwerp Antwerp
AEK AEK
1 : 1
CS U Craiova CS U Craiova
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
3 : 1
Norrkoping Norrkoping
The New Saints The New Saints
0 : 4
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Trabzonspor Trabzonspor
2 : 1
Sparta Prag Sparta Prag
Suduva Suduva
2 : 1
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Apollon Limassol Apollon Limassol
3 : 1
Austria Wien Austria Wien
Zrinjski Zrinjski
1 : 0
Malmö Malmö
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
1 : 0
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
2 : 1
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
AIK Stockholm AIK Stockholm
1 : 1
FC Sheriff FC Sheriff
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
0 : 1
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
1 : 0
CSKA Sofya CSKA Sofya
BATE BATE
0 : 0
Sarajevo Sarajevo
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
1 : 1
Torino Torino
Spartak Moskova Spartak Moskova
2 : 1
Thun Thun
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
1 : 1
Feyenoord Feyenoord
Helsinki Helsinki
2 : 2
Riga FC Riga FC
14 Ağustos 2019
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
6 : 0
Ventspils Ventspils
Atromitos Atromitos
0 : 2
Legia Varşova Legia Varşova
Saburtalo Saburtalo
0 : 2
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
13 Ağustos 2019
Dundalk Dundalk
1 : 3
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Linfield Linfield
3 : 2
Sutjeska Sutjeska
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
0 : 1
Dudelange Dudelange
08 Ağustos 2019
Torino Torino
5 : 0
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
Legia Varşova Legia Varşova
0 : 0
Atromitos Atromitos
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
3 : 1
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
Luzern Luzern
0 : 3
Espanyol Espanyol
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
0 : 0
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
Vaduz Vaduz
0 : 5
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Austria Wien Austria Wien
1 : 2
Apollon Limassol Apollon Limassol
Norrkoping Norrkoping
1 : 1
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
FC Midtjylland FC Midtjylland
2 : 4
Rangers FC Rangers FC
Rijeka Rijeka
2 : 0
Aberdeen Aberdeen
Dudelange Dudelange
3 : 1
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
Sarajevo Sarajevo
1 : 2
BATE BATE
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
1 : 2
Suduva Suduva
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
5 : 0
The New Saints The New Saints
Feyenoord Feyenoord
4 : 0
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
Antwerp Antwerp
1 : 0
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
0 : 1
Strasbourg Strasbourg
CSKA Sofya CSKA Sofya
1 : 1
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Malmö Malmö
3 : 0
Zrinjski Zrinjski
FC Mariupol FC Mariupol
0 : 0
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Molde Molde
3 : 0
Aris Aris
FC Sheriff FC Sheriff
1 : 2
AIK Stockholm AIK Stockholm
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
2 : 2
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
Thun Thun
2 : 3
Spartak Moskova Spartak Moskova
Haugesund Haugesund
0 : 1
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Ventspils Ventspils
0 : 3
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Brondby Brondby
2 : 4
Braga Braga
CS U Craiova CS U Craiova
0 : 2
AEK AEK
Pyunik Pyunik
0 : 4
Wolverhampton Wolverhampton
Sparta Prag Sparta Prag
2 : 2
Trabzonspor Trabzonspor
AEK Larnaca AEK Larnaca
1 : 1
AA Gent AA Gent
FC Astana FC Astana
5 : 1
Valletta Valletta
07 Ağustos 2019
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
1 : 0
Dundalk Dundalk
06 Ağustos 2019
Sutjeska Sutjeska
1 : 2
Linfield Linfield
Riga FC Riga FC
1 : 1
Helsinki Helsinki
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
1 : 2
Saburtalo Saburtalo

2. Eleme Turu

01 Ağustos 2019
Stjarnan Stjarnan
1 : 3
Espanyol Espanyol
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
3 : 0
Connahs Quay Connahs Quay
Crusaders Crusaders
1 : 4
Wolverhampton Wolverhampton
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
4 : 0
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Spartak Trnava Spartak Trnava
3 : 1
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Aberdeen Aberdeen
5 : 0
Chikhura Chikhura
Linfield Linfield
1 : 0
HB Torshavn HB Torshavn
NK Osijek NK Osijek
4 : 4
CSKA Sofya CSKA Sofya
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
2 : 1
Flora Tallinn Flora Tallinn
Sturm Graz Sturm Graz
2 : 1
Haugesund Haugesund
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
2 : 3
Alashkert Alashkert
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
0 : 1
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
Gzira United Gzira United
2 : 2
Ventspils Ventspils
Esbjerg Esbjerg
0 : 0
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
Brondby Brondby
4 : 1
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
4 : 0
Valur Valur
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
0 : 0
Rangers FC Rangers FC
AEL Limassol AEL Limassol
0 : 1
Aris Aris
Klaksvik Klaksvik
0 : 1
Luzern Luzern
Vaduz Vaduz
2 : 0
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
Atromitos Atromitos
3 : 2
Dunajska Streda Dunajska Streda
Jablonec Jablonec
0 : 0
Pyunik Pyunik
Zrinjski Zrinjski
2 : 1
Utrecht Utrecht
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
3 : 0
Arsenal Tula Arsenal Tula
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
2 : 1
Strasbourg Strasbourg
Malmö Malmö
3 : 2
Domzale Domzale
FC Sheriff FC Sheriff
1 : 1
Partizani Partizani
Apollon Limassol Apollon Limassol
3 : 1
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
FK Liepaja FK Liepaja
0 : 1
Norrkoping Norrkoping
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
3 : 0
Kabala Kabala
Levski Sofya Levski Sofya
0 : 4
AEK Larnaca AEK Larnaca
Hacken Hacken
0 : 3
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Riga FC Riga FC
2 : 1
Piast Gliwice Piast Gliwice
Debreceni Debreceni
1 : 4
Torino Torino
CS U Craiova CS U Craiova
3 : 1
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
KuPS KuPS
0 : 0
Legia Varşova Legia Varşova
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
1 : 0
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
2 : 1
AA Gent AA Gent
Kairat Almaty Kairat Almaty
1 : 1
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
2 : 3
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
FC Astana FC Astana
4 : 1
Vallbanc FC Santa Coloma Vallbanc FC Santa Coloma
31 Temmuz 2019
Cukaricki Cukaricki
1 : 3
Molde Molde
30 Temmuz 2019
Feronikeli Feronikeli
0 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Dudelange Dudelange
1 : 1
Shkendija 79 Shkendija 79
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
1 : 2
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
Suduva Suduva
5 : 0
Tre Penne Tre Penne
25 Temmuz 2019
Torino Torino
3 : 0
Debreceni Debreceni
Valur Valur
1 : 1
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
2 : 1
Apollon Limassol Apollon Limassol
Legia Varşova Legia Varşova
1 : 0
KuPS KuPS
Espanyol Espanyol
4 : 0
Stjarnan Stjarnan
Rangers FC Rangers FC
2 : 0
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
Strasbourg Strasbourg
3 : 1
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Wolverhampton Wolverhampton
2 : 0
Crusaders Crusaders
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
1 : 3
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Domzale Domzale
2 : 2
Malmö Malmö
AA Gent AA Gent
6 : 3
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
Dunajska Streda Dunajska Streda
1 : 2
Atromitos Atromitos
Aris Aris
0 : 0
AEL Limassol AEL Limassol
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
0 : 0
Hacken Hacken
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
0 : 1
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Luzern Luzern
1 : 0
Klaksvik Klaksvik
Norrkoping Norrkoping
2 : 0
FK Liepaja FK Liepaja
Piast Gliwice Piast Gliwice
3 : 2
Riga FC Riga FC
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
1 : 0
Vaduz Vaduz
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
2 : 0
Spartak Trnava Spartak Trnava
CSKA Sofya CSKA Sofya
1 : 0
NK Osijek NK Osijek
Connahs Quay Connahs Quay
0 : 1
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
2 : 0
Kairat Almaty Kairat Almaty
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
2 : 0
Esbjerg Esbjerg
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
2 : 2
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
Arsenal Tula Arsenal Tula
0 : 1
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
Haugesund Haugesund
2 : 0
Sturm Graz Sturm Graz
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
2 : 1
Brondby Brondby
Alashkert Alashkert
0 : 3
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
Flora Tallinn Flora Tallinn
1 : 2
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
1 : 1
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
Molde Molde
0 : 0
Cukaricki Cukaricki
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
0 : 0
CS U Craiova CS U Craiova
Chikhura Chikhura
1 : 1
Aberdeen Aberdeen
Utrecht Utrecht
1 : 1
Zrinjski Zrinjski
AEK Larnaca AEK Larnaca
3 : 0
Levski Sofya Levski Sofya
Partizani Partizani
0 : 1
FC Sheriff FC Sheriff
Kabala Kabala
0 : 2
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
Ventspils Ventspils
4 : 0
Gzira United Gzira United
Pyunik Pyunik
2 : 1
Jablonec Jablonec
24 Temmuz 2019
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 1
Feronikeli Feronikeli
23 Temmuz 2019
Tre Penne Tre Penne
0 : 5
Suduva Suduva
Vallbanc FC Santa Coloma Vallbanc FC Santa Coloma
0 : 0
FC Astana FC Astana
Shkendija 79 Shkendija 79
1 : 2
Dudelange Dudelange
HB Torshavn HB Torshavn
2 : 2
Linfield Linfield
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
2 : 0
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps

1. Eleme Turu

18 Temmuz 2019
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
2 : 1
Brann Brann
Legia Varşova Legia Varşova
3 : 0
Europa FC Europa FC
KR Reykjavik KR Reykjavik
0 : 0
Molde Molde
Spartak Trnava Spartak Trnava
5 : 2
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
Ballymena United Ballymena United
0 : 4
Malmö Malmö
Radnicki Nis Radnicki Nis
2 : 2
Flora Tallinn Flora Tallinn
Rangers FC Rangers FC
6 : 0
St Joseph's St Joseph's
Domzale Domzale
1 : 0
Balzan Youths Balzan Youths
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
4 : 1
JK Narva Trans JK Narva Trans
Kilmarnock Kilmarnock
0 : 2
Connahs Quay Connahs Quay
FK Vitebsk FK Vitebsk
1 : 1
KuPS KuPS
FC Shkupi FC Shkupi
1 : 2
Pyunik Pyunik
Mura Mura
2 : 3
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Hibernians Hibernians
0 : 1
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
0 : 0
Zeta Zeta
B36 Torshavn B36 Torshavn
2 : 3
Crusaders Crusaders
Kukesi Kukesi
1 : 1
Debreceni Debreceni
Norrkoping Norrkoping
2 : 1
St Patricks St Patricks
Hajduk Split Hajduk Split
1 : 3
Gzira United Gzira United
UE Engordany UE Engordany
0 : 1
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
1 : 0
Laçi Laçi
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
1 : 2
Cork City Cork City
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
0 : 2
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
0 : 1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Zrinjski Zrinjski
3 : 0
Akademija Pandev Akademija Pandev
Apollon Limassol Apollon Limassol
4 : 0
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
2 : 2
Dunajska Streda Dunajska Streda
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
6 : 0
Speranta Nisporeni Speranta Nisporeni
Haugesund Haugesund
5 : 1
Cliftonville Cliftonville
Vaduz Vaduz
2 : 1
Breidablik Breidablik
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
1 : 1
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
Milsami Orhei Milsami Orhei
1 : 2
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
Levski Sofya Levski Sofya
2 : 0
Ruzomberok Ruzomberok
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
1 : 2
FK Liepaja FK Liepaja
Rigas FS Rigas FS
0 : 2
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
Rovaniemi Rovaniemi
1 : 2
Aberdeen Aberdeen
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
3 : 2
Stjarnan Stjarnan
CS U Craiova CS U Craiova
3 : 2
Sebail Sebail
Inter Turku Inter Turku
2 : 0
Brondby Brondby
Teuta Teuta
1 : 0
Ventspils Ventspils
Makedonija GP Makedonija GP
0 : 3
Alashkert Alashkert
Kairat Almaty Kairat Almaty
2 : 1
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
1 : 1
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
17 Temmuz 2019
Chikhura Chikhura
2 : 1
Fola Esch Fola Esch
16 Temmuz 2019
OFK Titograd OFK Titograd
0 : 0
CSKA Sofya CSKA Sofya
Klaksvik Klaksvik
0 : 0
FK Riteriai FK Riteriai
FC Urartu FC Urartu
0 : 5
Cukaricki Cukaricki
11 Temmuz 2019
Breidablik Breidablik
0 : 0
Vaduz Vaduz
Stjarnan Stjarnan
2 : 1
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
3 : 1
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
1 : 2
Kairat Almaty Kairat Almaty
Cliftonville Cliftonville
0 : 1
Haugesund Haugesund
Cork City Cork City
0 : 2
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
St Patricks St Patricks
0 : 2
Norrkoping Norrkoping
Aberdeen Aberdeen
2 : 1
Rovaniemi Rovaniemi
Dunajska Streda Dunajska Streda
1 : 1
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
Zeta Zeta
1 : 5
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
Europa FC Europa FC
0 : 0
Legia Varşova Legia Varşova
Cukaricki Cukaricki
3 : 0
FC Urartu FC Urartu
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
2 : 0
Milsami Orhei Milsami Orhei
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
2 : 3
Rigas FS Rigas FS
Connahs Quay Connahs Quay
1 : 2
Kilmarnock Kilmarnock
Fola Esch Fola Esch
1 : 2
Chikhura Chikhura
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
2 : 0
Spartak Trnava Spartak Trnava
FK Liepaja FK Liepaja
1 : 1
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Brann Brann
2 : 2
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
6 : 0
UE Engordany UE Engordany
Malmö Malmö
7 : 0
Ballymena United Ballymena United
Molde Molde
7 : 1
KR Reykjavik KR Reykjavik
Crusaders Crusaders
2 : 0
B36 Torshavn B36 Torshavn
Speranta Nisporeni Speranta Nisporeni
0 : 3
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
Brondby Brondby
4 : 1
Inter Turku Inter Turku
Akademija Pandev Akademija Pandev
0 : 3
Zrinjski Zrinjski
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
1 : 0
Hibernians Hibernians
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
2 : 0
Mura Mura
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
0 : 2
Apollon Limassol Apollon Limassol
Debreceni Debreceni
3 : 0
Kukesi Kukesi
FK Riteriai FK Riteriai
1 : 1
Klaksvik Klaksvik
Balzan Youths Balzan Youths
3 : 4
Domzale Domzale
Ruzomberok Ruzomberok
0 : 2
Levski Sofya Levski Sofya
Sebail Sebail
2 : 3
CS U Craiova CS U Craiova
KuPS KuPS
2 : 0
FK Vitebsk FK Vitebsk
Flora Tallinn Flora Tallinn
2 : 0
Radnicki Nis Radnicki Nis
AEK Larnaca AEK Larnaca
1 : 0
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
Laçi Laçi
1 : 1
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
JK Narva Trans JK Narva Trans
0 : 2
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
Alashkert Alashkert
3 : 1
Makedonija GP Makedonija GP
Ventspils Ventspils
3 : 0
Teuta Teuta
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
1 : 0
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Pyunik Pyunik
3 : 3
FC Shkupi FC Shkupi
10 Temmuz 2019
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
0 : 0
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
09 Temmuz 2019
CSKA Sofya CSKA Sofya
4 : 0
OFK Titograd OFK Titograd
Gzira United Gzira United
0 : 2
Hajduk Split Hajduk Split
St Joseph's St Joseph's
0 : 4
Rangers FC Rangers FC

Ön Eleme Turu

04 Temmuz 2019
Tre Fiori Tre Fiori
0 : 4
Klaksvik Klaksvik
Cliftonville Cliftonville
4 : 0
Barry Town Barry Town
Europa FC Europa FC
4 : 0
Sant Julia Sant Julia
NSI Runavik NSI Runavik
0 : 0
Ballymena United Ballymena United
UE Engordany UE Engordany
2 : 1
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
Cardiff Met University Cardiff Met University
2 : 1
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
02 Temmuz 2019
St Joseph's St Joseph's
2 : 0
Prishtina Prishtina
27 Haziran 2019
Ballymena United Ballymena United
2 : 0
NSI Runavik NSI Runavik
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
0 : 1
UE Engordany UE Engordany
Prishtina Prishtina
1 : 1
St Joseph's St Joseph's
Sant Julia Sant Julia
3 : 2
Europa FC Europa FC
Klaksvik Klaksvik
5 : 1
Tre Fiori Tre Fiori
Barry Town Barry Town
0 : 0
Cliftonville Cliftonville
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
1 : 0
Cardiff Met University Cardiff Met University

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+