Hayat Diyanet Risale-i Nurdan üç eser daha yayınladı

Diyanet Risale-i Nur'dan üç eser daha yayınladı

Diyanet İşleri Başkanlığı, Bediüzzaman Said Nursi'nin eserlerinden Küçük Sözler, Hastalar Risalesi, Ramazan, İktisat, Şükür Risalelerini de bastı. Daha önceden de İşârâtü'l-İ'câz, Mesnevî-i Nuriye, İhlâs ve Uhuvvet Risaleleri basılmış, Sözler ve Mektubat da Diyanet Vakfı tarafından yayınlanmıştı.

Abone Ol Google News
Halil Akkoç Yeni Şafak
Diyanet Risale-i Nurdan üç eser daha yayınladı
Bediüzzaman'ın 3 eseri daha Diyanet tarafından basıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı, müellifi Bediüzzaman Said Nursi olan Risale-i Nur Külliyatından Küçük Sözler, Hastalar Risalesi, Ramazan, İktisat, Şükür Risalelerinin de basımını gerçekleştirdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı yayınları arasından daha önceden de, İşârâtü'l-İ'câz, Mesnevî-i Nuriye, İhlâs ve Uhuvvet Risaleleri basılmış, Sözler ve Mektubat da Diyanet Vakfı tarafından yayınlanmıştı.

Risale-i Nur'ların Diyanet'in eliyle basılması Bediüzzaman'ın istekleri arasında yer alıyordu.

AK Parti Isparta Milletvekili Said Yüce konuya ilişkin Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Risale-i Nur’dan üç eser daha Diyanet İşleri Başkanlığı yayınları arasında çıktı. Tebrikler" dedi.

Yayınevlerine Risale-i Nur basım yetkisi
HAYAT
Yayınevlerine Risale-i Nur basım yetkisi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.