|

2-0'dan sonra cesaretle rakibimizin üzerine gittik

UEFA Avrupa Ligi (C) Grubu ilk maçında deplasmanda Fenerbahçe ile 2-2 berabere kalan Fransa'nın Olympique Marsilya takımının teknik direktörü Elie Baup, 2-0'dan sonra cesaretle rakibin üzerine giderek beraberliği yakaladıklarını söyledi.

Cihan
00:00 - 20/09/2012 Perşembe
Güncelleme: 22:45 - 20/09/2012 Perşembe
Yeni Şafak
2-0'dan sonra cesaretle rakibimizin üzerine gittik
2-0'dan sonra cesaretle rakibimizin üzerine gittik

Baup, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, karşılaşmada topu fazla kullanıp, oyunu kurmak istediklerini belirterek, ''2-0'dan sonra zaman zaman yetersiz kaldık. Ama sonunda cesaretle rakibimizin üzerine gittik, kalbimizle aradık ve beraberliği yakaladık'' dedi.

Fransız bir gazetecinin, ''Bu inanılmaz statta ve atmosferde 2-0'dan 2-2'ye getirerek, 'cehennemden kurtuldunuz' diyebilir miyiz?'' demesi üzerine Elie Baup, ''Oyuncularımız bu tarz statlarda, atmosferde oynamayı çok seviyorlar. Oyunun gidişatına bakıldığında 2-0'ı çok kabul edecek değildik. Şanslar yakaladık ve 2-0'a razı olmadık'' şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'nin grubun favori takımı olduğunu daha önce söylediğini hatırlatan Baup, ''Biz de elimizden geleni yaptık. Grubun geri kalan maçları öncesinde bu sonuçla moral bulduk'' ifadelerini kullandı.

11 yıl önce
default-profile-img