|

Jese Rodriguez'den ağlatan mesaj: Teşekkürler oğlum

Transfer döneminde PSG'den Premier Lig ekibi Stoke City'ye imza atan İspanyol futbolcu Jese Rodriguez, sosyal medya hesabından prematüre doğan bebeği için duygusal bir mesaj paylaştı.

Yeni Şafak
17:35 - 14/09/2017 Perşembe
Güncelleme: 18:03 - 14/09/2017 Perşembe
Yeni Şafak
İspanyol futbolcu Jese Rodriguez, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderiyle futbolseverleri duygulandırdı.
İspanyol futbolcu Jese Rodriguez, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderiyle futbolseverleri duygulandırdı.

PSG'den Stoke City'ye transfer olan İspanyol golcü Jese Rodriguez'in 26 Haziran'da prematüre doğumla bir oğlu dünyaya gelmişti. Oğlunun tedavisi için İngiltere ve İspanya arasında sürekli yolculuk yapan futbolcu oldukça zor günler yaşıyor.

İngiltere'de olduğu zamanlarda sosyal medya aracılığıyla oğlundan haber alan Jese, Prematüre doğan oğlu Nyan'ın ameliyat olacağı günü bekliyor. Ancak Nyan'ın vücudu yeterince gelişmediği için ameliyat olacağı güne kadar hastanede kontrol altında tutulması gerekiyor.

Instagram hesabından çocuğuyla bir araya geldiği bir fotoğrafı paylaşan Jese, adeta içini döktü. İspanyol yıldızın bu paylaşımına destek mesajları yağdı.

İşte Jese'nin oğlu Nyan için yazdığı o duygusal mesaj;

  • "Dünya senin iyi olmadığını düşünüyorsa bu yalan. Sen başıma gelen en güzel şeysin. Bana hep mutluluk vereceksin. Her gün senden, gücünden, arzundan, küçücük bedeninle acı çekmene rağmen vazgeçmemenden küçük adımlarla ilerleyişinden bir şeyler öğreniyorum. Teşekkürler oğlum. Artık daha fazla çalışacağım, daha çok gol atacağım, çocuğunu gülümserken görmek isteyen bir babanın yapabileceği her şeyi yapacağım. Bunu benim savaşçım için yapacağım. Her şey yoluna girecek. Hep yanında olacağım"#Jese Rodriguez
#PSG
6 yıl önce
default-profile-img