Teknoloji NASA, Kanuninin enerji merkezini keşfetti

NASA, Kanuni'nin enerji merkezini keşfetti

NASA''nın değişik birimlerinde çalışan bilim adamları, insanlar üzerinde olumlu etkiye sahip enerji merkezlerini tespit etti.

Cihan Yeni Şafak
NASA, Kanuni'nin enerji merkezini keşfetti
NASA, Kanuni'nin enerji merkezini keşfetti
Uzmanlar, Muhteşem Süleyman olarak anılan Kanuni Sultan Süleyman''ın sancakbeyliği yaptığı Kefe''ye (Feodasiya) bağlı Koktebel mevkisinin, bütün uydu çekimlerinde enerji ve ışık saçtığını ileri sürdü.

Ukrayna topraklarındaki enerji merkezini, Kırım''daki yerleşim alanı Koktebel olarak belirleyen NASA, bölgedeki sönmüş Karadağ Yanardağı nedeniyle Köktebel yerleşim biriminin güçlü pozitif enerji akımına sahip olduğunu söyledi.

Çeşitli milletlerden gizlemli öğretilerin savunucuları, Koktebel''i hac mekanı olarak kabul ediyor. Bu sebeple yoga ve çigong hayranları enerji depolamak için Koktebel''e geliyor. Ayrıca, Karadağ''ın enerjisinin insanlarla birlikte bitkileri de olumlu bir şekilde etkilediği iddia ediliyor. Karadağ Yanardağı çevresinde 300''ün üzerinde ot bulunduğu ve bu türlerin bazılarının dünyanın başka bir yerinde yetişmediği ifade ediliyor.

Tarih boyunca göç çeken Koktebel''de, İskitler, Sarmatlar, Yunanlılar, Romalılar, Osmanlılar, Tatarlar ve Slavlar hüküm sürdü.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.