Gündem Bakan Soyludan Eren Bülbül için taziye mesajı

Bakan Soylu'dan Eren Bülbül için taziye mesajı

İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon'un Maçka ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen kahraman Eren Bülbül ve Jandarma Başçavuşu Ferhat Gedik'in şehadetlerinin birinci yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı. Bakan Soylu, "Geçtiğimiz yıl teröristler tarafından şehit edilen yavrumuz Eren Bülbül'ü ve Jandarma Başçavuşumuz Ferhat Gedik'i rahmetle, minnetle anıyoruz" dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

İçişleri Bakanı Soylu, Trabzon'un Maçka ilçesinde PKK'lı teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit düşen kahraman Eren Bülbül ve Jandarma Başçavuşu Ferhat Gedik'in şehadetlerinin birinci yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Yüreklerde derin izler bırakan Eren Bülbül ve Ferhat Gedik'i rahmet ve minnetle anan Bakan Soylu mesajında, "Kocaman yürekleriyle şehadete yürüdüler. Gittiler ve yüreklerimize derin izler bıraktılar. Geçtiğimiz yıl teröristler tarafından şehit edilen yavrumuz Eren Bülbül'ü ve Jandarma Başçavuşumuz Ferhat Gedik'i rahmetle, minnetle anıyoruz" ifadelerine yer verdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.