Gündem Kirletemezsiniz

Kirletemezsiniz

İsrail'in kutsal mabede saygısızlığına Başbakan Yardımcısı Akdoğan da sert tepki gösterdi: "O kirli postallarınızla siz o kutsal mekanları kirletemezsiniz ancak kendiniz kirlenirsiniz."

Abone Ol Google News
Ankara Yeni Şafak
Kirletemezsiniz
Kirletemezsiniz
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa'ya baskınını değerlendirirken, 'O kirli postallarınızla siz o kutsal mekanları kirletemezsiniz ancak kendiniz kirlenirsiniz. Bu, yoldan çıkmış bir hükümetin, yönetimin yapabileceği bir uygulamadır' dedi. STK temsilcileriyle biraraya gelen Akdoğan, şunları söyledi: 'Bir grup veya örgüt yoldan çıkabilir, fanatik olabilir, bunlarla mücadele kolaydır. Ama bir devlet, hükümet, yönetim yoldan çıkarsa, sapkın davranışlar sergilerse, zulüm yapmaya başlarsa o zaman ne olacak? İşte o zaman bütün insanlığın biraraya gelip ortak bir tavır takınması gerekiyor. Dünyanın gündemi Suriye, Irak, Kobani olaylarına kaymışken bu bir fırsatçılıktır. Eğer bugün Ortadoğu'da Arap Baharı tersine döndüyse, zalim rejimler halklarını öldürmeye devam ediyorsa bunun iki sebebi var: Biri otoriter rejimlerin halk iradesinden korkmasıdır, ikincisi de İsrail'dir.'

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.