|

BULDOZER TRABZON

Bursaspor'u farklı bir skorla devirmeyi başaran Karadeniz ekibinde yüzler gülüyor. İlk üç haftayı kayıpsız kapayan Bordo-mavililer oynadığı futbolla da üç büyüklere gözdağı verdi.

Yeni Şafak
23:00 - 25/08/2001 Cumartesi
Güncelleme: 21:24 - 30/04/2016 Cumartesi
Yeni Şafak
Üçde üç yaptılar


Adeta yeniden bir takım kurarak sezona giren Trabzonspor, oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla fırtına gibi esiyor. Beşiktaş'ı İstanbul'da 2-1, Gaziantepspor'u Trabzon'da 2-1 ve yine kendi sahasında Bursaspor'u da 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup etmeyi başaran Bordo-mavili takım zirveye damgasını vurarak üç büyüklere göz dağı verdi. Tedbiri elden bırakmayan teknik direktör Tekelioğlu ise henüz hazır olmadıklarını söyledi.Salazar Peru yolcusu


Bursaspor karşısında çok iyi bir futbol koyamadıklarını, ancak iyi bir mücadele göstererek karşılaşmayı farklı kazandıklarını söyleyen Tekelioğlu, "İlerleyen haftalarda pas yüzdemizi artırırsak daha iyi sonuçlar alacağımızı umuyorum. Trabzonspor, lig sonuna kadar zirve yarışının içinde olacaktır" dedi. Öte yandan Salazar, 4 Eylül'deki Peru-Uruguay milli maçı sebebiyle ülkesine gidecek.


#Trabzonspor
#Bursaspor
#Santiago Roberto Salazar Pena
23 yıl önce