Teknoloji Erdoğandan iPhone 6 eleştirisi

Erdoğan'dan iPhone 6 eleştirisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi "Türkiye Markası" tanıtımına katıldı. Erdoğan toplantıda iPhone 6 hakkında açıklamalarda bulunarak "Bu markanın modelleri arasında çok büyük farklılıklar da yok ama mağazalarda kuyruklar oluşuyor. Burada satılan telefon değil, satılan telefonun markası" dedi.

YENİSAFAK.COM.TR Yeni Şafak
Erdoğan'dan iPhone 6 eleştirisi
Erdoğan'dan iPhone 6 eleştirisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin yeni logo ve sloganının tanıtıldığı toplantıya katıldı. Erdoğan, iPhone 6'nın Türkiye'de satışa çıktığı gün yaşanan kuyruklar hakkında eleştiride bulundu.

Erdoğan, "Bir markanın yeni bir model telefon piyasaya sürüyor. İnsanlar o marka telefonu alabilmek için gece dahi saatlerce kuyrukta bekliyorlar. Bu marka her yıl model çıkardığı halde, modeller arasında çok büyük farklılıklar da yok ha, bunu da söyleyeyim. Tanınmışlık sayesinde bu uzun kuyrukları oluşturabiliyorlar. Burada birçok arkadaşımız da bunu biliyor. Aslında satılan telefon değil, satılan o telefonun markası. "Bak yenisini aldım' bu…" dedi.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.