|

Raul Meireles Lazıo yolunda

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra hiçbir takımla anlaşmayan Raul Meireles'in yeni takımı netleşiyor. Portekizli futbolcunun Serie A ekiplerinden Lazıo'ya transfer olacağı belirtildi.

Yeni Şafak
09:20 - 27/09/2016 Salı
Güncelleme: 09:34 - 27/09/2016 Salı
Yeni Şafak
Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Raul Meireles'in İtalya Serie A ekiplerinden Lazio ile görüştüğü belirtildi.
Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Raul Meireles'in İtalya Serie A ekiplerinden Lazio ile görüştüğü belirtildi.

Lazio'nun Arjantinli orta saha oyuncusu Lucas Biglia'nın sakatlanması ve 3 ay sahalardan uzak kalacağının belli olması üzerine orta saha arayışına başladığı ileri sürüldü.İtalya basını, Lazio'nun bu doğrultuda Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Raul Meireles ile ilgilendiğini yazdı.

Sözleşmesi elinde bulunduğu için Portekizli orta saha oyuncusunu hemen kadrosuna katabilen Lazio'da yetkililerin ilerleyen saatlerde Meireles ile temasa geçeceği kaydedildi. Haberde, Meireles'in sözleşmesinin elinde olması, uluslararası deneyimi ve oyun görüşü bakımından Lazio'nun ilk hedefi olduğu yer aldı. Chelsea'den 10 milyon euro karşılında Fenerbahçe'te transfer olan Raul Meireles, sarı-lacivertli formayla 4 sezon geçirmiş ve bu sezon başında serbest kalmıştı. 33 yaşındaki futbolcuyla Fransa Ligi ekiplerinden Marsilya da ilgileniyor. Raúl Meireles (@official_raul_meireles) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (12 Tem 2015, 04:29 PDT)

#Raul Meireles
#Lazıo
#Fenerbahçe
8 yıl önce