|

Robben hayali sona eriyor

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olan Robben takımda kalıyor. Bayern Münih Başkanı Karl-Heinz Rummenigge iki yıldızı Frank Ribery ve Arjen Robben'in sözleşmelerinin uzatılacağını açıkladı.

Yeni Şafak
16:30 - 30/05/2016 Pazartesi
Güncelleme: 13:58 - 30/05/2016 Pazartesi
Diğer

Bayern Münih'te, sözleşmelerinin bitimine 1 yıl kala Arjen Robben ve Frank Ribery'nin sözleşmelerinin uzatılacağı açıklandı. Konuyla ilgili açıklama Bayern Münih Başkanı Karl-Heinz Rummenigge'den geldi. Rummenigge, Kicker dergisine, önümüzdeki aylarda iki oyuncuyla da sözleşme yenileneceğini açıkladı.

Ntvspor'un aktardığına göre; Ağustos 2009'da Real Madrid'den Bayern Münih'e gelen 32 yaşındaki Arjen Robben ile 2007 Haziran ayında Marsilya'dan transfer edilen 33 yaşındaki Ribery'nin yeni sözleşme için biraz beklemeleri gerektiğini söyleyen Rummenigge, "İki oyuncunun da Haziran 2017'de sözleşmeleri bitecek. İkisinin de saha içinde ve saha dışında ne kadar önemli oyuncular olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak yeni sözleşme için ikisinin de biraz sabırlı olmaları lazım. 30 yaşın üzerindeki oyuncuların yeni sözleşme için biraz beklemesi de normal" dedi.


#Frank Ribery
#Arjen Robben
#Beşiktaş
#Bayern Münih
#Karl-Heinz Rummenigge
8 yıl önce
default-profile-img