Yazarlar Pudingin içinde neler var?

Pudingin içinde neler var?

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Gazete Yazarı
Abone Ol Google News

Obama, BM Genel Kurulu''nda ''İslam''la savaşmadık, savaşmayacağız'' diye konuştu: Bu gibi durumlarda, kısaca ''Yalandan kim ölmüş?'' diyoruz!

SSCB''nin, Doğu Bloku''nun çöküşünden itibaren ''İslam karşıtlığı, düşmanlığı'' ABD-NATO''nun yeni konseptini oluşturdu.

Bu, adı konmamış bir Haçlı Seferi idi...

11 Eylül kurgusal saldırılarının ardından İkinci Bush, ''gaf kisvesi altında'' bu durumu seslendirme aşamasına gelen, ilan eden ABD Başkanı oldu...

İslam coğrafyasının hedefe konduğu çeyrek yüzyıllık bu süreçte devasa dramlar yaşandı. Batı Cephesi''nin İslam düşmanı devletleri ''Terörle Mücadele'' maskesi altında dünyanın farklı bölgelerinde milyonlarca masum müslümanı katlettiler, bunu sistematik bir devlet terörü uygulamak suretiyle yaptılar!

*

Derin ABD''nin kıskacındaki Obama, BM''deki konuşmasında ''İslam, barışı öğretiyor. Adalet çağırısı yapıyor. Dünyadaki Müslüman topluluklar El Kaide ve IŞİD gibi örgütlerin ideolojisini reddetmeli'' dedi. Bu arada ''Teröre karşı tavizsiz olduklarını'' da tekrarladı!

İslam barışı öğretiyor da; buna mukabil, Haçlı ve Siyonizm antetli Batı Kulübü ne yapıyor? Yerkürenin dört bir yanında, özellikle Ortadoğu''da barışın önündeki en büyük tehdit ABD ile onun tandemi pozisyonundaki Terör Devleti İsrail''dir.

*

ABD, dünyada terörün mühendisidir. Vaktiyle, El Kaide''yi de, El Kaide''nin uzantısı IŞİD''i de inşa etmiş olan Derin ABD''dir.

Uluslararası terörizmi yönetenler, terörle mücadele kılıfı altında yıllardır sürdürdükleri devlet terörünün bir başka örneğini şimdilerde IŞİD''i gerekçe göstererek sergileme yolundalar!

Amerikan Dışişleri Bakanı John Kerry, IŞİD''e karşı oluşturulan koalisyonda Türkiye''nin de yer almasını talep ederken ''Pudingi yemeden içinde ne olduğunu bilemezsiniz!'' diye bir laf etti...

Amerikan Pudingi''nin içinde hangi ''melanetler'' olduğunu, hiç kimse ''İslam ülkelerinde, Ortadoğu''da, Türkiye''de yaşayanlar'' kadar iyi bilemez!

ABD ve NATO, Afganistan ve Irak''a ''çöktükten'' sonra sayısız masumu, sivili/çocukları, kadınları bilerek isteyerek ''taammüden'' öldürdü!

Her defasında da, utanmadan ''Yanlışlık oldu!'' diye resmi açıklamalar yaptılar!

-Kerry''nin sözünü ettiği pudingin içinde, hepsinden önce sistematik devlet terörüne dayalı olarak KASTEN ''Müslüman Katletmek'' vardır!

-Irak''ta olduğu gibi, kadınlara tecavüz etmek vardır!

-Ebu Gureyb Cezaevi''nde yaşandığı gibi, tutsakları dehşetengiz işkencelerden geçirmek vardır!

-Afganistan''da tanık olunduğu gibi, uykusundaki çocukları kafalarına kurşun sıkarak ''alçakça'' öldürmek vardır!

-Kan içicilik, bombalama, yakıp yıkma, yağmalama, çökme, zulmetme, sömürme, insanları vatanlarından göç etmek zorunda bırakma Amerikan Pudingi''nin tarifinde yer alan temel uygulamalardır!

*

Terör Devleti ABD, bölgede bir kez daha puding pişirmeye başladı! Amerikan savaş uçakları, Irak''ın ardından ilk kez Suriye''deki IŞİD hedeflerine yönelik hava saldırısı düzenledi...

Bu defa da ''IŞİD!'' diyerek, yine sivilleri masumları öldürdüler! Mesela, İdlib''deki saldırıda üçü çocuk sekiz sivil hayatını kaybetti!

IŞİD terörü işaretlenip, Türkiye''ye ''Gel, bu pudingin içindeki melanetlere ortaklık et!'' deniliyor!

Türkiye''den, bu Öldürme Koalisyonu''na eşlik etmesi talep ediliyor yani ''tuzağa düşmesi'' bekleniyor!

-Siviller, masumlar ''Kasten'' katledilip...

-Kürtler, Türkmenler, Araplar ''Yanlışlıkla!'' bombalanıp bir ağır fatura da Türkiye''ye çıkarılmak isteniyor!

İçerideki Ecnebiler Cephesi mi, ''Türkiye''nin Haçlı Koalisyonu''nun piyonu olması için'' seferber!

1 Mart tezkeresini yırtıp atan Türkiye''nin, bu defa da Amerikancı Öldürme Koalisyonu''nu, Haçlı Pudingi''ni ''reddetmesi'' mecburi istikamet''tir!

Aksi bir tercih, vahim neticeleri beraberinde getirir!

*

Irak ve Suriye''deki mevcut durumun sorumlusu IŞİD değildir; Terör Devleti ABD''dir...

Suriye''de Beşşar Esad''a kılını kıpırdatmayanlar, Irak''ta uzun süre Maliki''nin sırtını sıvazlamış olanlar, şimdilerde IŞİD''i bahane ederek Şam Zalimi''ne ve Terör Devleti İsrail''e nefes aldırmak istiyorlar!

Türkiye, bu duruma geçit vermemelidir...

Başbakan Yardımcısı Akdoğan''ın, ''Türkiye adım atsın, Türkiye''yi ön saflarda görmek istiyoruz'' diyen ABD Dışişleri Bakanı John Kerry''ye...

''Bize ev ödevi veremezsiniz. Yol haritamızı biz belirleriz!'' diyerek sert tepki göstermesi isabetli bir tavırdır!

-Devamı da gelmelidir.

Türkiye, Öldürme Koalisyonu''nun ''silah arkadaşı'' olamaz, olmamalıdır!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.