Ekonomi Cumhurbaşkanı Erdoğan mısır alım fiyatını açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan mısır alım fiyatını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mısır alım fiyatının destek hariç ton başına 5 bin 700 TL olarak belirlendiğini açıkladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Son dakika! Mısır alım fiyatı belli oldu! Mısır alım fiyatı kaç para oldu? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı
Arşiv

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.

Konuşmasında ekonomiye dair önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, mısır alım fiyatını da açıkladı.

MISIR ALIM FİYATI TON BAŞI 5 BİN 7OO TL

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Toprak Mahsulleri Ofisimiz, mısır alım fiyatını, destek hariç, ton başına 5 bin 700 lira olarak uygulayacak." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek enflasyonu 1994 ve 2001 kriziyle karşılaştırmak haksızlık olur
OYNAT 02:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek enflasyonu 1994 ve 2001 kriziyle karşılaştırmak haksızlık olur
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Ekonomik gelişmelere değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bugün itibariyle bütün dünya yüksek enflasyon gerçeği ve işsizlik tehdidiyle boğuşuyor. Türkiye ise kendi ekonomik modeli sayesinde tarihinin en yüksek üretim, ihracat ve istihdam seviyelerine ulaşarak bu iki tehditten asıl yıkıcı olanın üstünden gelmeyi peşinen başarmıştır. Yüksek enflasyonu 1994 ve 2001 kriziyle karşılaştırmak haksızlık olur. Bugünkü enflasyon işsizlik kaynaklı değil maliyet odaklı enflasyondur. Maliyet odaklı enflasyon üstesinden gelinmesi mümkün bir sorundur.' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gaziantep ve Mardin'deki kazalara ilişkin açıklama: İhmali olanlar hakkında gerekli işlemler yapılacak
OYNAT 02:21
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gaziantep ve Mardin'deki kazalara ilişkin açıklama: İhmali olanlar hakkında gerekli işlemler yapılacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Gaziantep ve Mardin'de yaşanan trafik kazalarına ilişkin konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Gaziantep ve Mardin'deki kazalar tüm boyutlarıyla soruşturulmaktadır. İhmali olanlar hakkında gereken işlem yapılacaktır. Hayatını kaybedenlerin ailelerine destek sağlayacağız. Benzer kazaların yaşanmaması için her alanda gerekli tedbirleri belirleyerek hayata geçireceğiz.' dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.