ÖZGÜN HABERLER

Pegasus filminde dersteki genç hangi şehrin hakkında bir blog yazısı okuyor?

11 Ekim 20.30'daki Hadi oyunu ipucu paylaşıldı. Turkcell tarafından yapılan yarışmada bu akşam ki Hadi oyunu ipucu sorusu, "Pegasus filminde dersteki genç hangi şehrin hakkında bir blog yazısı okuyor?" olarak açıklandı. İşte sorunun cevabı.

Haber Merkezi Diğer

Her gün düzenli olarak yapılan 'Hadi' bilgi yarışmasındaki ipucu sorusu Instagram hesabı üzerinden paylaşıldı. 11 Ekim saat 20.30'da yapılacak olarak Hadi oyunun sorusu, "Pegasus filminde dersteki genç hangi şehrin hakkında bir blog yazısı okuyor?" olarak açıklandı.

11 EKİM SAAT 20.30 HADİ SORUSU

Soru: "Pegasus filminde dersteki genç hangi şehrin hakkında bir blog yazısı okuyor?"

Cevap: OSLO

Cevabın yer aldığı video:

HADİ NEDİR NASIL OYNANIR?

Geçtiğimiz haftalarda AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz.


Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.