|

Galatasaray genç yıldızın peşinde

Montpellier Kulüp Başkanı Louis Nicollin 20 yaşındaki genç yıldızı Morgan Sanson için önemli teklifler aldıklarını belirterek, 'Sanson için her gün bir teklif alıyoruz. Dinamo Moskova, Lyon ve Galatasaray'dan da teklif aldık' açıklamasında bulundu.

Yeni Şafak
10:13 - 20/06/2015 Cumartesi
Güncelleme: 10:39 - 20/06/2015 Cumartesi
Diğer

Hürriyet'in haberine göre,transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın peşinde olduğu yıldız isimlerden birinin Fransa'da olduğu ortaya çıktı. Fransa Ligue 1 ekiplerinden olan ve yetiştirdiği genç yıldızlarla tanınan Montpellier'de kulüp başkanı Louis Nicollin, çok önemli bir itirafta bulundu.G.SARAY'DAN TEKLİF ALDIK

Louis Nicollin 20 yaşındaki yıldız Morgan Sanson için önemli teklifler aldıklarını belirtirken ''Sanson için her gün bir teklif alıyoruz. Dinamo Moskova, Lyon ve Galatasaray'dan da teklif aldık. Daha birçok kulüp var... Ancak daha önce de söyledik. Sanson'u bu yaz satmak istemiyoruz'' sözleriyle Galatasaray'ın genç oyuncuyla ilgilendiğini itiraf etti.Bu sezon Montpellier ile ligde 32 maça çıkıp 6 gol, 4 asist yapan 20 yaşındaki orta saha oyuncusu 32. haftadaki Toulouse maçında çapraz bağlarından sakatlanmıştı. Genç oyuncunun ekim ayında yeniden sahalara dönmesi bekleniyor.


#Montpellier
#galatasaray
#Louis Nicollin
#Morgan Sanson
9 yıl önce