Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Spor Mustafa Cengizin açıklamaları futbolcuları rahatsız etti Ses getiren Fatih Terim iddiası

Mustafa Cengiz'in açıklamaları futbolcuları rahatsız etti: Ses getiren Fatih Terim iddiası

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in bugün GS TV'de yaptığı açıklamalar büyük tartışma çıkardı. Futbolcuları eleştiren Cengiz, "Galatasaray'ın ayağa kalkması gerek, futbolcular umursamıyor" şeklinde ifadeler kullandı. Bunu duyan oyuncuların idmana çıkmak istemediği iddia edildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Mustafa Cengizin açıklamaları futbolcuları rahatsız etti: Ses getiren Fatih Terim iddiası
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz'in bugün yaptığı açıklamalar büyük yankı uyandırdı. Hakemlerle ilgili konuşan Cengiz, futbol takımı için de eleştirilerde bulundu.

Futbolcuları başarısız sonuçlardan sorumlu tutan Mustafa Cengiz, "Galatasaray'ın ayağa kalkması gerek, futbolcular umursamıyor" şeklinde ifadeler kullandı.

Başkan Cengiz'in bu açıklamaları futbolcular arasında rahatsızlığa neden olurken flaş bir iddia ortaya atıldı. Cengiz'in sözlerine tepki gösteren futbolcuların idmana çıkmak istemediği ancak sonrasında bu kararın uygulanmadığı belirtildi.

  • Öte yandan spor yazarı Zeki Uzundurukan, ASpor'da çıktığı bir yayında yaptığı açıklamada, "Mustafa Cengiz'in yaptığı açıklamalardan sonra Fatih Terim istifa bile edebilir" diyerek Terim'in bu sözlerden ciddi şekilde rahatsızlık duyduğunu belirtti.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.