|

Torku Konyaspor'da iki imza

Torku Konyaspor, son olarak La Liga ekiplerinden Getafe forması giyen Rumen futbolcu 29 yaşındaki Ciprian Andrei Marica'yı 2 yıllığına renklerine bağladı. Geçen sezon yeşil beyazlı ekibin formasını giyen Djalma Campos da, sözleşmesini 1 yıl daha uzattı.

Dha
00:00 - 20/07/2014 Pazar
Güncelleme: 18:03 - 20/07/2014 Pazar
Yeni Şafak
Torku Konyaspor'da iki imza
Torku Konyaspor'da iki imza

Dün gece özel uçakla Konya'ya gelen ve havalanında Torku Konyaspor taraftarının coşkulu bir şekilde karşıladığı Rumen gölcü Ciprian Andrei Marica, kendisini yeşil beyazlı renklerine bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Dedeman Otel'de yapılan imza törenine Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ve yöneticiler katıldı.

İlk olarak geçen yıl Torku Konyaspor'da forma giyen ve başarılı performans sağlayan Porto'dan kiralanan Djalma Compos, sözleşmesini 1 yıl daha uzattı.

Başkan Ahmet Şan, ''Torku Konyasporumuz, Rumen santrafor Ciprian Andrei Marica ile 2 yıllığına anlaştı. Böylelikle santrafor ve forvet mevkiindeki eksiklerimizi tamamlamış olduk. Marica'nın Avrupa takımlarındaki başarısı ortada. İnşallah bu başarısını Torku Konyaspor'da da sürdürür. Kaleci eksiğimizi de önümüzdeki günlerde tamamlayacağız. Böylelikle sezona güçlü bir şekilde başlayacağız''dedi.

Torku Konyaspor'a gelmekten mutlu olduğunu belirten Marica, Torku Konyaspor'u gelecek yıl Avrupa liglerinde görmek istediğini ve bunun içinde çaba göstereceğini söyledi.


10 yıl önce
default-profile-img