Video Cumhurbaşkanı Erdoğandan şehit Enes Koçun ailesine taziye telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğandan şehit Enes Koçun ailesine taziye telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit Enes Koç'un ailesine taziye telefonu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesindeki sınır hattında şehit olan Piyade Onbaşı Enes Koç'un ailesini telefonla arayarak taziyelerini iletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede, Enes Koç'a Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine başsağlığı temennisinde bulundu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından görüşmeyi paylaşarak, 'Şanlıurfa Akçakale hudut hattında teröristlerin saldırısında Şehit düşen kahraman evladımız Muhammed Enes Koç'un ailesine taziye ziyaretinde bulunduk. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ailemize telefonda taziyelerini iletti. Rabbim, Enes evladımızın makamını âlî eylesin inşallah.' ifadelerini kullandı.

Şehidin annesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, 'Allah razı olsun, vatan sağ olsun, devletimiz sağ olsun, bayrağımız sallansın. Bir Enes gitti, bin Enes arkasında. İki Enes'im daha var.' ifadelerini kullandı. Bu sözler üzerine Erdoğan ise 'Sizin bu duruşunuz var ya her şeye bedel. Onlardan 22 kişi gitti. İnşallah bunun bedelini çok daha ağır ödemeye devam edecekler.' diye konuştu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.