Dünya Hindistanda ilginç olay Bir fil ölen bakıcısını son kez görmek için kilometrelerce yol yürüdü

Hindistan’da ilginç olay: Bir fil ölen bakıcısını son kez görmek için kilometrelerce yol yürüdü

Hindistan’ın Kerala eyaletinde yer alan Kottayam kentinde geçtiğimiz hafta "Pallattu Brahmadathan" adlı bir fil, hayatını kaybeden kanser hastası Damodaran Nair adlı bakıcısını son kez görmek için 24 kilometre yol yürüdü. Filin hortumuyla Nair’in vücuduna dokunduğu anlar ise, krematoryumda bulunanları gözyaşlarına boğdu.

Haber Merkezi İHA
Hindistan’da bir fil, ölen bakıcısını son kez görmek için kilometrelerce yol yürüdü
Bakıcısını son kez görmek için 24 kilometre yol yürüdü.

Hindistan da "Pallattu Brahmadathan" adlı bir filin, hayatını kaybeden bakıcısını son kez görme çabası sosyal medyada gündem oldu.

Hindistan’ı Kerala eyaletinde yer alan Kottayam kentinde geçtiğimiz hafta, kanserle mücadele eden fil bakıcısı Damodaran Nair’in hayatını kaybetmesinin ardından Nair’in cenazesi, arkadaşları ve ailesinden oluşan bir grup tarafından krematoryuma taşındı.

Bakıcısını son kez görmek isteyen vefalı fil, bakıcısına veda etmek için aile üyeleriyle birlikte kavurucu sıcakta 24 kilometre yol yürüdü.

Brahmadathan’ın hortumuyla Nair’in vücuduna dokunduğu anlar ise, krematoryumda bulunanları gözyaşlarına boğdu. Duygu dolu anlar ise çevrede bulunanların telefon kameralarına yansıdı.

Dünyada gezilmesi gereken en iyi müzelerden biri oldu
HAYAT
Dünyada gezilmesi gereken en iyi müzelerden biri oldu

Beyaz Saray: Erdoğan-Biden görüşmesi yüz yüze diplomasi için bir fırsat
GÜNDEM
Beyaz Saray: Erdoğan-Biden görüşmesi yüz yüze diplomasi için bir fırsat

ABD Başkanı Biden, ilk yurt dışı gezisinde Rusya lideri Putin'i uyardı
DÜNYA
ABD Başkanı Biden, ilk yurt dışı gezisinde Rusya lideri Putin'i uyardı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.