Gündem Çerkezköyde gizlice evleri gözetleyen kişinin akli dengesinin yerinde olmadığı belirlendi

Çerkezköy'de gizlice evleri gözetleyen kişinin akli dengesinin yerinde olmadığı belirlendi

Çerkezköy'de gizlice evleri gözetleyen kişinin akli dengesinin yerinde olmadığı belirlendi

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine bağlı İstasyon Mahallesi'nde, bahçelerine girdiği evleri pencerelerinden gözetleyen bir kişi hem polisi hem de mahalleliyi alarma geçirdi. Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen kişinin akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen Ergin A. olduğu ortaya çıktı. Polisin gözaltına aldığı Ergin A., savcılıkta serbest bırakıldı.

Haber Merkezi DHA
Çerkezköy'de evleri gözetleyen kişinin kim olduğu ortaya çıktı.
Çerkezköy'de evleri gözetleyen kişinin kim olduğu ortaya çıktı.

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine bağlı İstasyon Mahallesi Kuzgun Sokak'ta, kimliği belirsiz bir kişi, gece yarıları pencerelerinden evleri gözetledi. Fark edildiği anda kaçarak, kayıplara karışan kimliği belirsiz kişi, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

DHA
İstasyon Mahallesi'nde, bahçelerine girdiği evleri pencerelerinden gözetleyen bir kişi hem polisi hem de mahalleliyi alarma geçirdi.

Vatandaşların şikayetleri üzerine harekete geçen Çerkezköy Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Bu arada mahallenin gençleri de şahsı bulmak için ellerinde sopalarla mahallede arama yaptı.

  • Polis, yaptığı çalışmada evleri gözetleyen kişinin akli dengesi yerinde olmayan ve ilçede metruk binalarda kalan Ergin A. olduğunu belirledi.

DHA
Mahallenin gençleri şahsı bulmak için ellerinde sopalarla mahallede arama yaptı.

Polisin gözaltına aldığı Ergin A., Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Daha sonra savcılığa çıkarılan Ergin A., ifadesinde sokaklarda yaşadığını belirterek, "Ben Çerkezköy'ün her yerini gezerim. Kimseye bir zararım yok" dediği öğrenildi. Ergin A. serbest bırakıldı.


Mahalleli gizlice evlerini gözetleyen kişiyi sopalarla arıyor
OYNAT 01:00
Mahalleli gizlice evlerini gözetleyen kişiyi sopalarla arıyor
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine bağlı İstasyon Mahallesi'nde, bahçelerine girdiği evleri pencerelerinden gözetleyen bir kişi, hem polisi hem de mahalleliyi alarma geçirdi. Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen kimliği belirsiz kişiyi yakalamak için polis ekipleri çalışma başlatırken, mahalleli gençler de ellerinde sopayla nöbet tutuyor.

Abone Ol Google News
Yeni yatırımcılar kapımızı çalıyor
Ekonomi

Yeni yatırımcılar kapımızı çalıyor

Pandemi sürecindeki başarı, yatırımcıları Türkiye’ye çekiyor. Türkiye’nin kapısının çalındığını aktaran Cumhurbaşkanı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu, ‘’Uluslararası şirketler, pandemi sürecinde neler yapıldığına bakıyor. Bu Türkiye için kıymetli bir kriter’’ dedi. Yatırım kararı alınmış ve 2021’in sonuna kadar tamamlanması beklenen 52 tane uluslararası yatırım projesi takip ettiklerini belirten Dağlıoğlu, projelerin yatırım bedelinin yaklaşık 4 milyar dolar, taahhüt edilen istihdamın ise 10 bin 500 kişi olduğunu ifade etti.
BAE ateşle oynuyor
Dünya

BAE ateşle oynuyor

18 Mayıs’ta Hafter’in işgalinden kurtarılan ve Türkiye’nin üs kuracağı belirtilen Vatiyye Üssü’ne hava saldırısı düzenlendi. Libya ordusunun yürüttüğü “Öfke Volkanı Operasyonu” sözcülerinden Abdulmalik el-Medeni saldırıyı Mısır’dan havalanan BAE uçaklarının düzenlediğini duyurdu. Libya Savunma Bakan Yardımcısı Selahaddin Nemruş da “uyun bir zaman ve mekanda karşılık verilecektir” dedi.
İşgalci İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı
Dünya

İşgalci İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı

İşgalci İsrail'in savaş uçakları, Gazze'nin doğusundaki Zeytune bölgesinin tarım arazilerinde yoğunlaşan hava saldırıları düzenledi. Saldırıların ardından ölü ya da yaralı olup olmadığına dair bilgi verilmedi. İşgalci İsrail ordusu, söz konusu saldırının Gazze'den fırlatılan roketlere karşılık olduğunu iddia etti.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.