Hayat Milli sporcu Fatma Demir Cumhurbaşkanımızı dünya kadar seviyorum

Milli sporcu Fatma​ Demir: Cumhurbaşkanımızı dünya kadar seviyorum

Milli sporcu Fatma Demir: Cumhurbaşkanımızı dünya kadar seviyorum

AK Parti Sakarya Belediye Başkanları Aday Tanıtım Töreni’nde Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile konuşan down sendromlu milli sporcu Fatma Çağla Demir, Erdoğan'a olan duygularını anlattı. Demir, "Ben Cumhurbaşkanımızı, dünya kadar çok seviyorum. Benim canım Cumhurbaşkanım" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi Diğer
 Fatma Çağla Demir
Fatma Çağla Demir

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşması sırasında kendisine işaret yapan Türkiye Şampiyonu ve Avrupa 2'ncisi Milli Yüzücü down sendromlu Fatma Çağla Demir'i kendisini ne kadar sevdiğini sordu. Demir de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iki kolunu açarak sevgisi gösterisinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan da, Demir'e, "Ben de seni çok seviyorum" dedi.

Program sonrasında konuşan Milli Sporcu Fatma Çağla Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiğini ifade ederek, "Cumhurbaşkanımızı kalpten çok seviyorum. Cumhurbaşkanımız iyi ki var. Ben kendim milli sporcuyum. Türkiye Şampiyonu, Avrupa 2'ncisi ve Dünya 5'incisiyim. Spor Bakan Yardımcımız Hamza Yerlikaya ile görüşmek istiyorum, projelerim var. Yüzmeyi çok seviyorum. Engelli kardeşlerime sesleniyorum, siz de spor yapın ve sporu sevin. Gelin birlikte yüzelim, hep birlikte spor yapalım. Tüm engellilere sesleniyorum. Ben Cumhurbaşkanımızı, dünya kadar çok seviyorum. Benim canım Cumhurbaşkanım. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 'Durmak yok, yola devam lider sensin devam' diyorum" dedi.

Fatma Demir, Erdoğan'ın Sakarya Belediye Başkanı Adaylarını açıkladığı törende iki kolunu açarak sevgi gösterisinde bulundu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.