Video Bolu Belediye Başkanı Özcanın açıklamalarına tepki gösteren İMAD-DER Hanımefendinin tedavi masraflarını karşılayacağız
Bolu Belediye Başkanı Özcanın açıklamalarına tepki gösteren İMAD-DER: Hanımefendinin tedavi masraflarını karşılayacağız
Bolu Belediye Başkanı Özcan'ın açıklamalarına tepki gösteren İMAD-DER: Hanımefendinin tedavi masraflarını karşılayacağız
İnfertilite ile Mücadele Araştırma ve Dayanışma Derneği (İMAD-DER) Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Ceylan, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın katıldığı bir yayında çocuğu olmayan kadınla yaşadığı diyaloğu gülerek anlatmasına tepki gösterdi.

Özcan'ın açıklamaları konusunda İMAD-DER'in muhatap olduğunu söyleyen Ceylan, 'Tanju Özcan, infertil bir bayanın kendisinden yardım istemesini aşağılayıcı bir şekilde röportaj haline çevirerek çirkin bir görüntü atfediyor. Buradan kendisini şiddetle kınadığımızı belirtmek istiyoruz.' dedi.

Ceylan, Özcan'dan yardım isteyen kadına çağrıda bulunarak, 'Hanımefendiye ulaşmamız veya kendisinin bize ulaşması halinde, bütün tedavi masraflarını İMAD-DER olarak karşılayacağız.' diye konuştu.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.