Video Cumhurbaşkanı Erdoğan İstismar siyasetini yurt meselesinde bir kez daha gördük
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstismar siyasetini yurt meselesinde bir kez daha gördük
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstismar siyasetini yurt meselesinde bir kez daha gördük
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Adana'da Çukurova Üniversitesi binalarının açılış töreninde açıklamalarda bulundu. İstismar siyasetinin yurt meselesinde bir kez daha görüldüğünü ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye Korona sonrası dönemi de başarıyla yönetecek kapasiteye, siyasi iradeye, yönetim becerisine sahiptir. Bizim tek üzüntümüz hayatın doğal akışında yaşanan hadiselerin abartılması, marjinal çevrelerce çarpılması, mecrasından çıkartılarak istismar aracı haline dönüştürülmesidir.
Bu istismar siyasetini son günlerde yurt meselesinde bir kez daha gördük. Geçtiğimiz ve bu yılın başvurularının üst üste binmesi sebebiyle oluşan geçici yoğunluk kadrolu militanlarca istismar ediliyor. Öğrencilikle hiçbir alakası olmayan bu kişiler parklarda poz vererek devletimizin bu alandaki yatırımını gölgelemeye çalıştı.' dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.