|
12 Mehmetçiğin şehit olduğu kalleş pusularda PENTAGON ve MOSSAD iş birliği!

ABD ve İsrail modern silahlar vererek PKK/YPG’li teröristleri Suriye’de ABD Özel Kuvvetleri savaş eğitmenleri tarafından icra edilen gizemli tatbikatların hedefinde Türkiye’nin olduğu Irak’ta 12 kahraman Mehmetçiğin şehit edilmesi ile ortaya çıktı. Türkiye’nin yüreğini yakan geçtiğimiz hafta sonu iki gündeki kalleş saldırıların arkasında hangi güçlerin olduğu ortaya çıktı. ABD ve İsrail’in azmettirdiği teröristler Suriye’de özel eğitimden geçirildi. Üslerimizin konumları uydudan PKK/YPG’li teröristlere iletildi. Saldırı PENTAGON- MOSSAD iş birliği ile planlandı. Saldırıda İsrail’li bir istihbarat albayı da aktif bir rol aldı.

Irak’ın kuzeyindeki üs bölgelerine sızma planı Suriye’de yapıldı. Kamışlı’daki terör toplantısında Zap, Hakurk, Gara, Metina bölgelerindeki 7 nokta için eylem kararı alındı. Saldırıyı yöneten Welat, Hüseyin ve Helmet kod adlı teröristler Kamışlı’ya bağlı Dırbesiye’deki Rubaria askerî üssünden teknolojik donanım ve silahları ile birlikte Sincar’a getirildi. Özel Kuvvetlerin emekli komutanlarından Mithat Işık “Koalisyon ve PKK-YPG Irak’taki saldırının tatbikatını Suriye’de gerçekleştirdi. Deyrizor ve Kamışlı’daki tatbikatların ardından, teröristleri gece görüş dürbünleri ve karda batmayan botlar dâhil modern askerî donanım ve GPS desteği ile sahaya sürdüler” dedi. Saha kaynakları Suriye’nin kuzeyinde görevli bir İsrail albayı ile üç MOSSAD ajanının da eğitim ve saldırı sürecinde aktif rol aldığını dile getirdi. 


YPG TERÖR ÖRGÜTÜNÜN IRAK SALDIRISINDAN GÜNLER ÖNCE ABD MERKEZ KUVVETLER KOMUTANI MİCHAEL CORELLA PKK KONTROLÜNDEKİ KAMIŞLI’YA GELDİ, TERÖR ELEBAŞI FERHAT ABDİ ŞAHİN’E DESTEK SÖZÜ VERDİ

PKK’nın Irak saldırısından birkaç gün önce ABD Merkez Kuvvetler Komutanı Michael Corella PKK kontrolündeki Kamışlı’ya geldi. PKK-YPG ile koalisyon güçlerinin gizemli tatbikatlarının sürdüğü günlerde işgal hattını ziyaret eden Corella, terör elebaşı Ferhat Abdi Şahin’e destek sözü verdi. Emekli komutan Mithat Işık “Suriye’deki tatbikatların hedefinde Türkiye’nin olduğu Irak saldırılarıyla gün yüzüne çıktı” diye konuştu. ABD ve müttefiklerinin 8 yıl boyunca Suriye’ye yığdığı silah ve teçhizata dikkat çeken Işık “Batılı güçler, Türkiye’nin bölgede aldığı inisiyatiften rahatsız. Ordumuz bu yıl, her kış boşalttığı geçici üs bölgelerinden çekilmeme kararı aldı. Terör cephesi, kar ve tipiyi fırsat olarak gördü. Uluslararası koalisyondan eğitim, silah, cephane ve teçhizat alan teröristlere kesintisiz uydu desteği sağlandı. Uydudan verilen koordinat ile Zap, Hakurk, Gara, Metina’daki üs bölgelerine sızdılar. Aldıkları talimat ve uydu verileri ışığında saldırdılar” ifadesini kullandı. 


SİYONİST KATLİAMCI İSRAİL’İN TÜRKİYE HAKKINDAKİ ASPARAGAS İFTİRALARI?

12 şehit verdiğimiz saldırılar Gazze’de soykırım yapan İsrail’de de büyük yankı buldu. İsrail medyası, Türkiye’nin PKK kampları ve petrol tesislerine yaptığı operasyonları ‘sivil kıyımı’ diye lanse etti. Saha kaynakları, Kamışlı ve Aynel Arab’ta iki üssü olan İsrail’in, PKK’ya özel eğitim verdiğini belirtti. Emekli Albay İlhan Yılmaz Cömert “İşgal rejiminin Irak’ta da güçlü alt yapısı var. İsrail ve müttefikleri hem Gazze’yi gündemden düşürmek hem de Gazze’ye sahip çıkan Türkiye’ye mesaj vermek için terör örgütünü yönlendirdi” dedi. 


12 ŞEHİT VERDİĞİMİZ PKK SALDIRISININ ARKASINDAN YİNE İSVEÇ ÇIKTI. AKAR: İSVEÇ’İN NATO ÜYELİĞİ TUTARSIZLIK

12 şehit verdiğimiz PKK saldırısının arkasından yine İsveç çıktı. Saldırıda kullanılan silah ve teçhizatın uzmanlarca İsveç yapımı olduğu değerlendiriliyor. Eski Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Haziran 2022’de yaptığı bir açıklamada, “İsveç yapımı AT-4 tanksavar silahı var. Teröristler tarafından kullanılan bu silahlardan Irak’ın ve Suriye’nin kuzeyindeki operasyonlarımızda çok sayıda ele geçirdik.” demişti. Bunların fotoğraflarını, seri numaralarını İsveç ile görüşmelerde masaya koyduklarını bildiren Akar, “Terör örgütlerine her türlü desteği verip ondan sonra da ortak savunma örgütünde bir müttefik olarak yer alma talebinin büyük bir tutarsızlık olduğunu değerlendiriyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

#ABD
#İsrail
#PKK
#Pentagon
#MOSSAD
4 ay önce
12 Mehmetçiğin şehit olduğu kalleş pusularda PENTAGON ve MOSSAD iş birliği!
Kara dinlilerle milletin savaşı
Haftanın ekonomik özeti ve beklentiler
Mülâhaza etmek
Siyasetçileri bürokratlara kurban etmek
Musallada bir sosyolog daha… Vehbi Başer’in ardından