Diğer Haberleri

Huawei meydan okudu: ABD bizi ezemez

ABD ve müttefiklerinin yoğun baskısıyla karşı karşıya olan Huawei, Washington’a, “ABD’nin bizi ezmesinin imkanı yok” sözleriyle meydan okudu. Teknoloji şirketinin kurucusu Ren Zhengfei, casusluk iddialarını reddederek, “Batı’da ışıklar gitse de, Doğu parlamaya devam eder” dedi. Huawei Mali İşler Direktörü ve kızı Mıng Vancou, Kanada’da gözaltına alınmıştı.

Gençlere kariyer desteği

Vodafone’un ana sponsorluğunda StudyExpo Fuarcılık tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı, dünyanın dört yanından 70’i aşkın seçkin okulu Türk öğrencilerle buluşturacak.

Hibrit bulut ilk kez Vodafone’da

Vodafone Türkiye, ‘hibrit bulut’ çözümünü kurumsal müşterilerine sunan ilk şirket oldu. VMware ve Amazon işbirliğiyle geliştirilen ‘hibrit bulut’ teknolojisi, şirketlere esneklik ve güvenlik sağlıyor

BİM 22 Şubat aktüel ürünler listesi: BİM'in indirimli ürünler listesi

BİM 22 Şubat aktüel ürünler listesine eklediği LG K9 akıllı cep telefonu, Xiomi taşınabilir şarj aleti ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Özellikle akıllı telefon almak isteyen ve taşınabilir şarj aletine ihtiyacı olanlara büyük bir kolaylık sağlayacak olan BİM, 22 Şubat indirim listesi ile müşterilerini uygun fiyatlı ürünlerle buluşturacak.

Çin özel hayatı bitirdi

Çin'de cepteki "sosyal konfor" özel hayatı devlet denetimine sunuyor. WeChat, çok sayıda aplikasyonu tek veri tabanında birleştirip hayatı kolaylaştırma iddiası taşıyor ancak bunun için "kişisel mahremiyetten vazgeçilmesi" şartını koşuyor.

ASELSAN iştiraklerine BİTES'i ekledi

ASELSAN, yapay zeka, artırılmış gerçeklik, akıllı otonom sistem yazılımları, derin öğrenme, görüntü ve sinyal işleme gibi teknoloji alanlarında çalışan Ankara merkezli BİTES AŞ'nin yüzde 51 hissesini satın aldı.

A101 21 Şubat aktüel ürünler listesi: Bu hafta dopdolu bir liste geliyor

A101 21 Şubat aktüel ürünler listesine eklediği indirimli ürünler ile müşterilerinin karlısına çıkmaya hazırlanıyor. 2.099 TL’ye Toshıba Smart LED TV, 29.95 TL’ye 32GB SD kart, 29.95 TL’ye 32GB USB bellek, 39.95 TL’ye Bluetooth spor kablosuz kulaklık, 199.95 TL’ye Piranha akıllı çocuk saati, 379 TL’ye Alcatel çocuk tableti gibi bir çok ürünü indirim listesine ekleyen A101, 21 Şubat itibari ile büyük bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor.

BİM 15 Şubat aktüel ürünler listesi! Haftanın fırsat ürünleri

BİM 15 şubat fırsat ürünlerini açıkladı. İndirimli ürünler ile dolu 15 Şubat aktüel ürünler listesini açıklayan BİM, satışa sunacağı teknolojik ürünler ve ev hanımlarına özel küçük mutfak gereçleri ile müşterilerini mutlu edecek. İşte BİM 15 Şubat aktüel ürünler listesi...

Amazon'un CEO'su Bezos'a şantaj

Amazon'un kurucusu ve CEO'su Jeff Bezos, ABD'deki tabloid dergisi National Enquirer yayıncısının kendisine şantaj yaptığını iddia etti.

Hürkuş çocuklara havacılığı sevdirecek

TUSAŞ, çocukların havacılığa olan ilgisini artırmak için Hava Kuvvetleri pilotlarının eğitiminde kullanılmak üzere geliştirilen Hürkuş'un maceralarını içeren öykü çalışması hazırladı.

Hürkuş çocuklara havacılığı sevdirecek

TUSAŞ, çocukların havacılığa olan ilgisini artırmak için Hava Kuvvetleri pilotlarının eğitiminde kullanılmak üzere geliştirilen Hürkuş'un maceralarını içeren öykü çalışması hazırladı.

BİM 15 Şubat aktüel ürünler listesi: Haftanın indirimli ürünleri

BİM’in 15 Şubat aktüel ürünler listesinde neler var? BİM herkesin merakla beklediği tam sayfa kataloğunu yayınladı. Yine kampanyalı ürünler dolu bir liste hazırlayan marketler zinciri, ürünlerini 15 Şubat itibari ile raflarına yerleştirecek.

Huawei ve Turkcell'in iş ortaklı devam edecek

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, son dönemde gündeme gelen güvenlik zafiyeti iddialarına karşın Huawei'in güvenilir bir iş ortağı olduğunu ve birlikte çalışmaya devam edeceklerini açıkladı.

Apple vergi konusunda Fransa ile anlaştı

ABD'li teknoloji devi Apple'nin, geçmişe dönük beyan etmediği vergiler için 500 milyon avro ödeme konusunda Fransa ile anlaştığı bildirildi.

A101 14 şubat aktüel ürünler listesi! Bu hafta indirimde neler var

A101 14 şubat itibari ile mağazalarındaki raflarına yerleştireceği indirimli ürünler listesini yayınladı. Her hafta tam sayfa indirim kataloğunu açıklayan A101, 14 Şubat aktüel ürünler listesine eklediği yüzlerce ürün ile yine müşterilerini mutlu edecek. İşte A101'in bu hafta yapacağı indirimli ürünlerin listesinin tamamı ve fiyatları.

Artık büyük firmalarla rekabet ediyoruz

HAVELSAN Genel Müdürü Atalay, "Şirketimiz, cirosu ve çalışan sayısı bakımından çok daha büyük firmalarla rekabet ediyor. Artık fiyat, kalite, performans ve teknoloji olarak da rekabet edebiliyoruz." dedi.

A101 7-14 Şubat aktüel ürünler listesi: A101'de bu hafta ne var?

A101 herkesin merakla beklediği aktüel ürünler listesini yayınladı. 7-14 Şubat tarihleri arasında kampanyalı ürünlerini mağazalarındaki raflarına yerleştirecek olan A101, televizyondan telefona, elektrikli ev aletlerinden yine küçük ev mobilyalarına kadar birbirinden farklı yüzlerce ürünü indirimli fiyattan satışa sunacak. İşte A101 7-14 Şubat aktüel ürünler listesi ve fiyatları...

Samsung ambalajları sürdürülebilir malzemelerden yapacak

Samsung Electronics, bu yıl plastik ambalaj malzemelerini kağıt ve doğal olarak sürdürülebilir diğer maddelerle değiştirmek için adımlar atmaya başlayacak

Intel'den İsrail'e 11 milyar dolarlık yatırım

Intel, İsrail'de 11 milyar dolara mal olması beklenen ve bin ila 2 bin kişiye istihdam olanağı sağlayacağı dile getirilen yeni bir tesis kuracak.

Hızlı ve doğru adım atabilen kazanacak

WPP Türkiye Ülke Başkanı ve GroupM CEO’su Demet İkiler, Vodafone İş Ortağım programı çervevesinde Ali Sunal moderatörlüğünde KOBİ’lere tecrübelerini anlattı. Projenin önemine vurgu yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Gelecek, dijitalleşme yarışında bugünden hızlı ve doğru adım atabilenlerin olacak” dedi.

BİM uygun fiyata Playstation 4 satacak: 1 Şubat aktüel ürünler listesi

BİM 1 Şubat aktüel ürünler listesi ile oyun severler için efsane bir indirime imza atmaya hazırlanıyor. Playstation 4’ün 500GB’lık modelini üstelik Red Dead Redemption oyun hediyesi ile birlikte 1.999 TL fiyat etiketi ile satışa sunacak olan BİM aynı listede yüzlerce indirimli ürüne daha yer verecek.

A101 31 Ocak aktüel ürünler listesini yayınladı

A101 herkesin merakla beklediği 31 Ocak aktüel ürünler listesini yayınladı. Uygun fiyatlı ürünlerle dolu bu haftaki katalogta A101, Samsung 55 inc Curved TV, spor malzemeleri ve elektrikli ev aletleri satışa sunacak. Bununla da yetinmeyen marketler zinciri, yüzlerce ürünü daha indirimli fiyattan 31 Ocak itibari ile raflarına yerleştirecek.

Albatros-T silah atış eğitiminde başarı ile geçti

Yüksek Süratli İnsansız Su Üstü Hedef Botu Albatros-T, Doğu Akdeniz ve Kuzey Ege'de icra edilen fiili silah atış eğitimlerinde başarıyla görev yaptı.

RISE projesine Türkiye'den tek ortak

Avrupa coğrafyasında deprem risklerinin gerçek zamanlı azaltılmasını amaçlayan uluslararası RISE projesiyle, yapılardaki yıkım risklerini azaltmada yeni ve önemli metotlar geliştirilecek.

İşleri aksatan robotların işine son verdi

İnsanlık son günlerde 'robotlar gelecekte işimizi elimizden alacak' telaşına düşmüşken, robot teknolojisinin öncülerinden Japonya'dan gelen bir haber şaşkınlığa neden oldu. Ülkede faaliyet gösteren bir otel, işlerin aksamasını bahane göstererek bünyesinde 'istihdam' ettiği robotların yarısını işten çıkardı.

BİM haftanın indirim listesi: 25 Ocak aktüel ürünler listesi

BİM yayınladığı 25 Ocak aktüel ürünler listesi ile otomobil ve teknoloji tutkunlarını mağazalarında buluşturacak. Yayınladığı bu haftanın listesinde 75 TL’ye fiyattan araç içi kamera, kompresör, oto koltuk kılıfı, şişe tipi kriko satışa sunacak.

A101 haftanın indirim listesini açıkladı: 24 Ocak aktüel ürünler listesi

A101 herkesin merakla beklediği 24 Ocak aktüel ürünler listesini yayınladı. Bu hafta da dolu dolu bir liste ile müşterilerini karşılayacak olan A101, uygun fiyata 49 inç Full HD LED TV, Honor 9 Lite, Toz torbalı elektrikli süpürgesi satacak.

Burulaş operasyonuVodafone Bulut’ta

Bursa kent merkezindeki tüm toplu taşıma ağını yöneten, Burulaş’ın biletleme operasyonları, Vodafone Grubu’nun hayata geçirdiği Vodafone Türkiye Bulut Teknolojileri Üssü’ne taşındı. İş birliği ile Vodofone, uçtan uca çözümleriyle Burulaş’ta maksimum güvenliğin yanı sıra performans ve verimlilik artışı sağladı.

İHA pilotu sayısı 35 bini geçti

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü verilerine göre, 2017'de 22 bin 195 olan insansız hava aracı pilotu sayısı, geçen yılın sonu itibarıyla 35 bin 660'a, İHA sayısı ise 27 bin 560'a yükseldi.

Airlander 10 üretime geçiyor

Dünyanın en uzun hava aracı Airlander 10, prototiplerle yürütülen denemelerin başarıyla sonuçlanmasının ardından üretime geçiyor.

Huawei'nin Çinli yöneticisi Polonya'da gözaltına alındı

Teknoloji devi Huawei'in Çinli yöneticisi, Polonya'da "casusluk" suçlamasıyla gözaltına alındı.

BİM'e 29,99'a bluetooth kulaklık geliyor

BİM efsane indirimler ile hız kesmeden aktüel ürünler listelerini açıklamaya devam ediyor. Yine bu hafta herkesin merakla beklediği 18 Ocak aktüel ürünler listesini açıklayan BİM, 175 TL’ye HP Wi-Fi destekli yazıcı, 299 TL’ye Reeder M7S tablet ve 29,99 TL’ye Freesound bluetooth kulaklığı mağazalarındaki raflara yerleştirecek. İşte 18 Ocak itibari ile BİM mağazalarında yer alacak ürünlerin listesi...

+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.