Diğer Haberleri

BİM 14 Aralık aktüel ürünler listesi: Haftanın indirimli ürünleri

BİM 14 Aralık aktüel ürünler listesini yayınladı. Her hafta en çok ilgi duyulan ürünlere indirim yapan BİM, bu hafta da yaptığı uygun fiyatlı ürünleri ile büyük bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. İşte BİM'in 14 Aralık aktüel ürünler listesine eklediği tüm ürünler ve fiyatları...

A101 13 Aralık aktüel ürünler listesi: Haftanın indirimli ürünleri

A101 13 Aralık aktüel ürünler listesini yayınladı. Bu hafta da büyük indirim kampanyalarına imza atacak olan A101, yine uygun fiyata üstün özellikleri olan Honor 9 Lite satışa sunacak. İşte 13 Aralık aktüel ürünler listesi.

Türkiye'yi teknoloji üssü haline dönüştürecek

Ericsson, küresel araştırma laboratuvarlarının 11'incisini Türkiye'de kurdu. Laboratuvarda "ağ mimarisi ve protokolleri" ile "güvenlik" alanlarında Ar-Ge çalışmaları yapılacak.

Japonya'da İlk 8K Uydu Yayını Yapıldı

Teknoloji konusunda akla ilk gelen ülkelerden olan Japonya 8K görüntü kalitesine sahip ilk uydu yayınını yaptı.

A101 6-13 Aralık aktüel ürünler listesi: Haftanın indirimli ürünleri

A101 6-13 Aralık aktüel ürünler lisesini yayınladı. Yepyeni ürünlerle aralık ayına dolu yeni bir aktüel ürünler listesi hazırlayan A101, yaptığı kampanya ile büyük indirimlere imza atmaya hazırlanıyor. İşte A101’in 6-13 Aralık aktüel ürünler listesine eklediği tüm ürünler ve fiyatları…

BİM 6-14 Aralık aktüel ürünler listesi: BİM'de bu hafta neler var

BİM 6-14 Aralık aktüel ürünler listesini yayınladı. Aralık ayına içinizi ısıtacak bir aktüel ürünler kataloğu ile girmeye hazırlanan BİM, yeni indirimli fiyatları ile büyük bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. İşte BİM’in 6-14 Aralık aktüel ürünler kataloğuna eklediği tüm ürünler ve fiyatları…

YouTube sinir bozucu özelliği sonunda kaldırıyor

Dünyanın en büyük video izleme platformu olan YouTube, en çok kullanılan araçlarından olan ek açıklamalar özelliğini önümüzdeki senenin başında kaldıracağını duyurdu.

LG'de önemli değişiklik

LG bugün, güçlü yönlerini daha da geliştirmek ve gelecekte karşılaşılması muhtemel sorunları daha donanımlı bir şekilde ele almak için şirket organizasyonunda yaptığı önemli değişiklikleri açıkladı.

Elon Musk tünel açmaktan vazgeçti

Boring Company şirketi ile trafik sorununa çözüm getirecek bir tünel projesine imza atan Elon Musk, ilk açtığı tünel yüzünden davalık oldu ve proje Musk tarafından iptal edildi.

Kendi elektriğini üretebilen makine tanıtıldı

Almanya’da Azerbaycan Türkü Emil Mammiev tarafından yedi yıldır planlanan ve son bir yılda üretimi gerçekleştirilen, dışarıdan hiçbir güç kaynağına ihtiyaç duymadan kendi kendine elektrik üretebilen cihazın tanıtımı yapıldı.

Microsoft, Apple'dan tacını geri aldı

ABD'li teknoloji devi Microsoft, ezeli rakibi Apple'ın piyasa değerini 8 yıl sonra aşarak dünyanın en değerli şirketi ünvanını geri aldı.

Cep telefonuna taksit ayarı

Fiyatı 3 bin 500 liranın üzerinde olan cep telefonu satışlarında uygulanan 6 aylık taksitlendirme süresi, 31 Ocak 2019'a kadar 12 aya çıkarıldı. BDDK'nin yaptığı düzenlemenin ardından, Ticaret Bakanlığının yönetmelik değişikliği de Resmi Gazete'de yayımlandı.

BİM 30 Kasım aktüel ürünler listesi: BİM 1000 TL'nin altında bilgisayar satacak

BİM 30 Kasım aktüel ürünler listesini yayınladı. Kasım ayını dolu dolu bir aktüel ürünler kataloğu ile kapatmaya hazırlanan BİM, yeni indirimli fiyatları ile büyük bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. İşte BİM’in 30 Kasım aktüel ürünler kataloğuna eklediği tüm ürünler ve fiyatları…

A101 29 Kasım aktüel ürünler listesi: Bu hafta yarı fiyatına A101'de

A101, 29 Kasım aktüel ürünler listesi yayınlandı. Yayınlanan A101 kataloğunda bu hafta yine neredeyse piyasanın yarı fiyatına satışa sunulacak indirimli ürünler yer alıyor. İşte A101’in 29 Kasım aktüel ürünler listesine eklediği tüm ürünler ve fiyatları…

Samsung mesleki hastalık mağduru çalışanlarından özür diledi

Güney Koreli elektronik ve akıllı cihaz üreticisi Samsung, şirketin çip ve ekran üretim hattında istihdam edilen mesleki hastalık mağduru çalışanlarından, 'güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak konusunda başarısız olunduğu' gerekçesiyle özür diledi.

Yerli mobil uygulamalar kadın girişimcilere emanet

Türkiye’de nitelikli iş gücünü geliştirmeye yönelik "Geleceği Yazan Kadınlar" projesini hayata geçiren Turkcell, projede başarılı olan kadın yazılımcılara BiP, TV+, paycell, Dergilik, Lifebox gibi mobil uygulamaları emanet ediyor.

A101 29 Kasım aktüel ürünler listesi: A101 neredeyse yarı fiyatına satacak

A101, 29 Kasım aktüel ürünler listesi yayınlandı. Yayınlanan A101 kataloğunda bu hafta yine neredeyse piyasanın yarı fiyatına satışa sunulacak indirimli ürünler yer alıyor. İşte A101’in 29 Kasım aktüel ürünler listesine eklediği tüm ürünler ve fiyatları…

Boring Company, ilk Tuğla Mağazasını Açıyor

Boring Company, şirket merkezi yakınlarında hizmet verecek olan ilk tuğla mağazasını 10 Aralık’ta açmaya hazırlanıyor.

BİM 30 Kasım aktüel ürünler listesi: Haftanın indirimli ürünleri BİM'de

BİM 30 Kasım aktüel ürünler listesini yayınladı. Kasım ayını dolu dolu bir aktüel ürünler kataloğu ile kapatmaya hazırlanan BİM, yeni indirimli fiyatları ile büyük bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. İşte BİM’in 30 Kasım aktüel ürünler kataloğuna eklediği tüm ürünler ve fiyatları…

A101 22-29 Kasım aktüel ürünler listesi: A101'de bu hafta neler var

A101 22-29 Kasım aktüel ürünler listesi yayınlandı. Yepyeni ürünlerle dolu yeni bir aktüel ürünler listesi hazırlayan A101, yaptığı kampanya ile büyük indirimlere imza atmaya hazırlanıyor. İşte A101’in 22-29 Kasım aktüel ürünler listesine eklediği tüm ürünler ve fiyatları…

BİM 23 Kasım aktüel ürünler listesi: BİM 1.099 TL'ye Samsung telefon satacak

BİM 23 Kasım aktüel ürünler listesini yayınladı. Bu hafta da uyguladığı indirimler ile büyük bir kampanyaya imza atmaya hazırlanan BİM, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak ürünlere raflarında yer verecek. İşte BİM 23 Kasım aktüel ürünler listesine eklenen tüm ürünler ve fiyatları…

İş yerlerinde masaüstü bilgisayarların sonu geliyor

Henüz İngiltere'de başlayan akım yakında tüm dünyayı saracağa benziyor. Bir zamanların vazgeçilmezi masaüstü bilgisayarların iş yerinde artık eskisi kadar tercih edilmediği; yerini dizüstü bilgisayarların almaya başladığı dikkat çekiyor.

Bezos Amazon'un iflas edeceğini açıkladı

Amazon'un patronu ve aynı zamanda dünyanın en zengin ismi Jeff Bezos'tan ilginç bir açıklama geldi. "Bir gün Amazon başarısız olacak" diyen Bezos'a göre Amazon olarak tüm çabaları bu durumu geciktirmek...

Cankurtaran dronelar göreve başladı

Cankurtaran drone İspanya sahillerinde görev yapmaya başladı. Bu drone ekibi, boğulma vakalarına daha hızlı müdahale edilmesini sağlayacak.

Siber Güvenlik Bakanı hiç bilgisayar kullanmamış

Japonya'nın yeni Siber Güvenlik Bakanı Yoshitaka Sakurada, meclisteki konuşması sırasında daha önce bilgisayar kullanmadığını ve USB bellek hakkında hiçbir fikrinin olmadığını söyledi.

Rus mahkemesinden Apple için kritik karar

ABD ile Rusya arasında ekonomik yaptırım savaşının sürdüğü, ABD'nin çok sayıda Rus şirketini kara listeye aldığı bir dönemde Moskova'dan ilginç bir karar çıktı.

BİM 23 Kasım aktüel ürünler listesi: Haftanın indirimli ürünleri

BİM 23 Kasım aktüel ürünler listesini yayınladı. Bu hafta da uyguladığı indirimler ile büyük bir kampanyaya imza atmaya hazırlanan BİM, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak ürünlere raflarında yer verecek. İşte BİM 23 Kasım aktüel ürünler listesine eklenen tüm ürünler ve fiyatları…

A101 18-22 Kasım aktüel ürünler listesi: En uygun fiyatları bu hafta A101'de

A101 18-22 Kasım aktüel ürünler listesini yayınladı. Bu haftanın yıldızları için büyük bir sürpriz hazırlayan A101, uygun fiyatlı Full HD televizyon ile Türkiye’de ilk defa satışa sunulacak Honor 8X’e raflarında yer verecek. İşte A101’in 18-22 Kasım aktüel ürünler listesine eklediği tüm ürünler ve fiyatları…

Drone kullanırken dikkat

Dünya’da ve Türkiye’de hızla yaygınlaşan insansız hava araçlarından drone, eğitim almadan kullanıldığında can ve mal güvenliğini tehlikeye sokabiliyor.

Airbus yeni uçağını tanıttı

Avrupa'nın en büyük uçak üreticilerinden biri olan Airbus, Kanadalı üretici Bombardier’in C serisi uçak projesini satın aldıktan sonra yeni uçağı A220-300 uçağının tanıtımı gerçekleştirdi.

Alman yazılım şirketi SAP Amerikan şirketini satın aldı

Almanya'nın profesyonel yazılım şirketi SAP, 8 milyar dolar nakit para karşılığında online tüketici davranışları çalışmalarında uzmanlaşmış Amerikan grubu Qualtrics International'ı satın aldığını duyurdu.

Motorola’dan Türk bayrağı hatası

2014 yılında Lenovo tarafından satın alınan Motorola, resmi sitesinde büyük bir hataya imza attı. Firmanın resmi sitesinden lokasyonların bulunduğu sayfa da Türkiye’nin karşısında resmen başka bir ülkenin bayrağı yer alıyor.

+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.