Dünya Fransa Cumhurbaşkanı Macrona tokat atan genç Pişman değilim

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tokat atan genç: Pişman değilim

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a tokat atan Damien Tarel, cezaevinden çıktı. Attığı tokattan dolayı pişmanlık duymadığını söyleyen Tarel, "Şiddeti tasvip etmiyorum ama alt tarafı küçük bir fiske vurdum. Zamanda geri gidebilseydim yine aynısını yapardım" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Fransa Cumhurbaşkanı Macrona tokat atan genç: Pişman değilim
Macron'a tokat atıldığı an.

Geçtiğimi haziran ayında ülke turu yapan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a, Tain-l'Hermitage kentinde, kendisini bekleyen kalabalığa tokalaşmak için yaklaştığı esnada Damien Tarel adındaki bir genç tokat atmıştı.

CEZAEVİNDEN ÇIKTI

Olayın ardından tutuklanan Tarel cezaevinden çıktı. Ülke medyasına konuşan genç, pek çok destek mesaj aldığını söyledi. Gazete Duvar'ın aktardığı habere göre, BFM TV'ye verdiği demeçte Tarel, attığı tokattan dolayı pişmanlık duymadığını belirterek, yaptığını şu sözlerle savundu:

  • Fiziksel şiddeti tasvip etmiyorum ancak alt tarafı küçük bir fiske vurdum. Herhangi bir pişmanlık duymuyorum. Zamanda geri gidebilseydim yine aynısını yapardım.

Fransa Cumhurbaşkanı Macron’a tokat
OYNAT 00:42
Fransa Cumhurbaşkanı Macron’a tokat
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a, ülkenin güneyindeki Drome bölgesine gerçekleştirdiği ziyaret esnasında bir kişi Kahrolsun Macron yönetimi” diyerek tokat attı. Macron'un korumaları tarafından müdahale edilen şahıs gözaltına alındı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.