Ekonomi Helikopter kazasına ilişkin Eczacıbaşından açıklama Büyük acı ve üzüntü içerisindeyiz

Helikopter kazasına ilişkin Eczacıbaşı'ndan açıklama: Büyük acı ve üzüntü içerisindeyiz

İtalya'da kayıp helikopterin enkazına ulaşılmasının ardından Eczacıbaşı Holding'ten yapılan açıklamada ''Elim bir kaza sonucu hayatlarını kaybeden arkadaşlarımıza, helikopter pilotuna ve diğer yolculara Allah'tan rahmet, başta ailelerine ve tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz" denildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Helikopter kazasına ilişkin Eczacıbaşından açıklama: Büyük acı ve üzüntü içerisindeyiz
Foto/arşiv

Açıklamada, "İtalya'da kalkışından kısa bir süre sonra radardan kaybolan ve üç gündür arama çalışmaları süren helikopterden maalesef acı haber geldi.

Arama ekiplerinin, bugün öğle saatlerinde helikopterdeki yedi kişinin cansız bedenlerine ulaştıkları açıklandı.

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri kuruluşumuzda çalışan ve helikopterde bulunan Fabrikalar Direktörümüz Altuğ Erbil, Temizlik Kağıtları Yalova Fabrika Müdürümüz Arif Cez, Yatırım Projeleri Müdürümüz İlker Uçak ve Manisa Fabrika Üretim Yöneticimiz Serhat Kenar'ı kaybetmenin büyük acısı ve üzüntüsü içerisindeyiz. Elim bir kaza sonucu hayatlarını kaybeden arkadaşlarımıza, helikopter pilotuna ve diğer yolculara Allah'tan rahmet, başta ailelerine ve tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz" denildi.

İtalya'daki helikopter kazasında 7 kişinin cansız bedenine ulaşıldı
DÜNYA
İtalya'daki helikopter kazasında 7 kişinin cansız bedenine ulaşıldı

Kayıp helikopterin yeri belirlendi: Cusna Dağı bölgesi
DÜNYA
Kayıp helikopterin yeri belirlendi: Cusna Dağı bölgesi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.