Özgün Gönül Dağı 42 Bölüm 2 Fragmanı Adamın biri geldi, iki günde ne kadar izimiz varsa sildi attı

Gönül Dağı 42. Bölüm 2. Fragmanı: Adamın biri geldi, iki günde ne kadar izimiz varsa sildi attı

Yayına başladığı ilk günden bu yana sevilerek izlenen Gönül Dağı, bu haftada izleyicilerini ekrana kilitleyecek. Gönül Dağı'nın 42. bölümünün 2. fragmanı da yayınlandı. Veysel'in "Adamın biri geldi, iki günde ne kadar izimiz varsa sildi attı!" demesi duygulandırırken, Asuman'ın istemeye gelmeleri de Ramazan'ı sinirlendirir.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Gönül Dağı 42. Bölüm 2. Fragmanı: Adamın biri geldi, iki günde ne kadar izimiz varsa sildi attı
Gönül Dağı 42. bölümden

Ekrana geldiği ilk günden bu yana izleyicilerin gönlünde taht kuran Gönül Dağı dizisinin 42. bölümünün 2. fragmanı yayılandı.

Gönüllere taht kuran ve anlattığı hikaye ile herkesin sevdiği diziler arasına adını yazdıran dizinin yeni bölümü yine hem gülümsetecek hem de hüzünlendirecek.

Cumartesi akşamları TRT1'de seyirciyi ekrana kilitleyen Gönül Dağı dizisi, birinciliği elinde tutmayı sürdürüyor. Dizinin 4 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanacak 42. bölümü ise merak uyandırıyor.

Gönül Dağı 42. Bölüm fragmanı
ÖZGÜN
Gönül Dağı 42. Bölüm fragmanı

Gönül Dağı

Mustafa Çiftçi'nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı'nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor.

"Bozkırda Bir Anadolu Masalı"nı anlatan dizinin başrollerini ise Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.

  • "Bozkırda Bir Anadolu Masalı"nı anlatan dizinin başrollerini ise Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün yer alıyor.

Gönül Dağı'na bir yıldız transferi daha: Yaprak Dökümü izleyicileri yakından tanıyor
FOTOĞRAF 12
Title
TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve çekimleri Sivrihisar'da yapılan Gönül Dağı dizisi, yeni bölümleriyle devam ediyor.<br><br>
Title
Gönüllere taht kuran ve anlattığı hikaye ile herkesin sevdiği diziler arasına adını yazdıran dizi hem gülümsetiyor hem de hüzünlendiriyor.
Title
Mustafa Çiftçi'nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı'nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor.<br><br>
Title
\"Bozkırda Bir Anadolu Masalı\"nı anlatan dizinin başrollerini ise Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.<br><br>
Title
\"Bozkırda Bir Anadolu Masalı\"nı anlatan dizinin başrollerini ise Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün yer alıyor.<br>
Title
Reytinglerin iyi geldiği dizide oyuncu kadrosu büyük oranda korunurken, kadroya bazı eklemeler yapıldı.<br><br>Diziye katılan yeni oyuncular reytinglere katkıda bulunurken, bir isim daha kadroya dahil oldu.
Title
Kadroya dahil olan oyuncunun daha önce Yaprak Dökümü ve Arka Sokaklar dizisinde yer aldığı ortaya çıktı.<br><br>
Title
Gönül Dağı dizisine usta bir oyuncu daha dahil oldu. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Türk tiyatrosunun köklü isimlerinden birisi olan Cem Kurtoğlu, bundan sonra Gönül Dağı'nda boy gösterecek.
Title
Kurtoğlu, herkes tarafından sevilen dizide Elif’in (Zümre Meğreli) babası Yalçın rolüne hayat verecek.<br><br>
Title
Bu sezon kadroya katılanlar <br><br>Serkan Kuru<br>Halil İbrahim Kalaycıoğlu<br>Burak Haktanır<br>Cemil Şahin<br>Sevilay Gültekin<br>Ufkum Kalaoğlu<br>Buse Orcan
Title
Diziden ayrılanlar<br>Utku Ateş <br>Cemre Melis Çınar
Title
Gönül Dağı'na bir yıldız transferi daha: Yaprak Dökümü izleyicileri yakından tanıyor
TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi, kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Diziye birbirinden tecrübeli oyuncular katılırken, daha önce Yaprak Dökümü'nde yer alan bir oyuncu daha kadroya eklendi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.