Gündem Vali Şahin, Çarşının sorunlarını dinledi

Vali Şahin, Çarşı’nın sorunlarını dinledi

Mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek, görüş ve talepleri yerinde dinlemek için Batman Belediyesi’nin düzenlediği Mahalle Buluşmaları’nın 20.’si Çarşı Mahallesi’nde gerçekleşti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Batman haberleri: ​Vali Şahin, Çarşı’nın sorunlarını dinledi
Mahalle Buluşmaları’nın 20.’si Çarşı Mahallesi’nde gerçekleşti.

Mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek, görüş ve talepleri yerinde dinlemek için Batman Belediyesi’nin düzenlediği Mahalle Buluşmaları’nın 20.’si Çarşı Mahallesi’nde gerçekleşti. Programa Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ali Osman Bilgili ve Muzaffer Özkan, Kamu ve Belediye Birim Müdürleri, Mahalle Muhtarı Mehmet Şirin Eren ve çok sayıda mahalleli katıldı.

Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri; altyapı ve üstyapı, semt pazarı, trafik ve park sorunu, 703. ve 724. Caddeler başta olmak üzere cadde ve sokak iyileştirme çalışmaları gibi taleplerini Vali Şahin’e iletti. Tüm taleplerle tek tek ilgilenerek hızlı çözümler üreten Şahin, birim müdürlerine ilgili taleplerin hemen yerine getirilmesi konusunda talimat verdi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.