Gündem Tren kazasında baba ve oğlundan acı haber geldi

Oğuz Arda Sel öldü mü? Oğuz Arda Sel ve babası tren kazasında öldü mü

Tren kazasında baba ve oğlundan acı haber geldi

Türkiye'yi yasa boğan tren kazasının ardından 24 vatandaşımız hayatı kaybederken, 124 yaralanın tedavisi ise farklı hastanelerde devam ediyor. Kazanın gerçekleştiği saatlerde yakınları tarafından ulaşılamayan ve sosyal medya üzerinden üzerinden hem fotoğrafları hem de isimleri paylaşılan baba-oğuldan da acı haber geldi. 9 yaşındaki Oğuz Arda Sel ve babasının hayatını kaybettiği öğrenildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
9 yaşındaki Oğuz Arda Sel'in hayatını kaybetmeden önce çekildiği son fotoğraflar ortaya çıktı.
9 yaşındaki Oğuz Arda Sel'in hayatını kaybetmeden önce çekildiği son fotoğraflar ortaya çıktı.

Tekirdağ’ın Muratlı ile Çorlu ilçeleri arasındaki Sarılar Mahallesi yakınlarında dün yolcu treni, 5 vagonunun raydan çıkması sonucu devrildi. Kazada 24 kişi hayatını kaybetti, 124 yolcu yaralandı.

Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarla ilgili detaylar da netleşmeye başladı. Acı olayın yaşandığı saatlerde sosyal medya üzerinden yakınları tarafından ulaşılamadıkları belirtilen 9 yaşındaki Oğuz Arda Sel ve babası Hakan Sel'i arama çalışmaları gece saatlerine kadar sürdü.

Maalesef acı haber geldi

Gece saatlerinde arama kurtarma çalışmalarının tamamlanmasının ardından Oğuz Arda ve babasının hayatını kaybettiği bilgisi yine aile üyeleri tarafından paylaşıldı.

Faciadan geriye küçük Oğuz'un trene binerken ve yolculuk sırasında çektirdiği son fotoğraflar kaldı.

9 yaşındaki Oğuz Arda Sel'in hayatını kaybettiği trene binerken çekildiği fotoğraf.

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.