Hayat Esra Erola sahte program suçlaması

Esra Erol'a 'sahte program' suçlaması

Esra Erol'un eşi Ali Özbir, takipçilerden gelen eleştirilere sert cevap verdi. Programdaki her şeyin senaryo ve sahte olduğunu söyleyen takipçiye Ali Özbir, "Neyi biliyorsun kızım, ispat etmezsen şerefsizsin" dedi.

Yeni Şafak
​Esra Erol'un eşi Ali Özbir, takipçilerden gelen eleştirilere sert cevap verdi.
​Esra Erol'un eşi Ali Özbir, takipçilerden gelen eleştirilere sert cevap verdi.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü sunucu Esra Erol'un eşi Ali Özbir, takipçilerden gelen eleştirilere sert cevap verdi. Esra Erol'da programında Leyla Atay'ın avukatlığını yapan Tuğçe Nermin Türk, sosyal medya hesabı Instagram'dan kendisine gelen güzel mesajlar için teşekkür eden bir yazılı fotoğraf paylaştı.

Bunun üzerine bir takipçinin yaptığı yorum Esra Erol'un eşi Ali Özbir'i kızdırdı. Esra Erol'la ilgili imalı bir yoruma Ali Özbir, "Neyi biliyorsun kızım ispat etmezsen şerefsizsin" yazarak karşılık verdi. İşte o mesajlar.

Esra Erol ve eşine kin besliyorlar
HAYAT
Esra Erol ve eşine kin besliyorlar

Esra Erol'u eşi kurtardı!
OYNAT 02:44
Esra Erol'u eşi kurtardı!
Kim Miyoner Olmak İster? yarışmasında bir soruda takılan Esra Erol ve Cem Öğretir telefon jokerini kullanarak Esra Erol'un eşi Ali Özbir'e bağlandılar. Özbir soruya doğru yanıt vererek eşini ve Cem Öğretir'i kurtardı./**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.