Koronavirüs Sağlık Bakanı Koca illere göre her 100 bin kişide görülen vaka sayılarını açıkladı Trabzon zirveye yerleşti

Sağlık Bakanı Koca illere göre her 100 bin kişide görülen vaka sayılarını açıkladı: Trabzon zirveye yerleşti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 11-17 Eylül arasında illere göre her 100 bin kişide görülen Kovid-19 vaka sayılarını açıkladı. Bakan Koca paylaşımında, "11-17 Eylül arasında vaka yoğunluğu bir önceki haftaya göre en çok artan 10 ilimiz: Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Tokat, Trabzon, Malatya, Yozgat, Düzce, Erzincan, Çorum! Bu illerden birindeyseniz şimdi daha da dikkatli olmalısınız. Nihai çözüm aşı, tedbirler şart." ifadelerini kullandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​Sağlık Bakanı Koca illere göre her 100 bin kişide görülen vaka sayılarını açıkladı
Arşiv

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 11-17 Eylül'de illere göre her 100 bin kişide görülen Covid-19 vaka sayılarını paylaştı.

Bakan Koca'nın Twitter'dan paylaştığı Türkiye haritasında yer alan verilere göre, 11-17 Eylül'de Covid-19 vaka sayısı İstanbul'da 229,92, Ankara'da 343,08, İzmir'de 49,58 oldu.

VAKA SAYISI EN ÇOK ARTAN 10 İL

Bakan Koca, vaka yoğunluğu bir önceki haftaya göre en çok artan 10 ilin Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Tokat, Trabzon, Malatya, Yozgat, Düzce, Erzincan, Çorum olduğunu belirterek, "Bu illerden birindeyseniz şimdi daha da dikkatli olmalısınız. Nihai çözüm aşı, tedbirler şart." ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin 24 Eylül koronavirüs tablosu açıklandı: Vaka sayısı stabil
KORONAVİRÜS
Türkiye'nin 24 Eylül koronavirüs tablosu açıklandı: Vaka sayısı stabil

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.