Seçim Her tedbir alındı

Her tedbir alındı

24 Haziran'ı İzmir'de karşılayan Başbakan Yıldırım, önce Anadolu Ajansı canlı yayınına katıldı, ardından Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Her tedbir alındı
Başbakan Binali yıldırım

Seçim güvenliğine ilişkin bütün tedbirlerin tamam olduğunu söyleyen Yıldırım, "Vatandaşlarımız şunu bilsin, Sayın Kılıçdaroğlu da şunu bilsin ki daha seçim olmadan seçim güvenliğini gündeme getirmek doğru bir iş değil. Kaldı ki hükümetimiz seçimin güven ve huzur içerisinde geçmesi için aylardır gereken tedbirleri alıyor. Sandık güvenliği, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için, elektrik kesintisi, vesaire, ulaşımda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gerekli bütün tedbirleri ilgili bakanlıklarımız alıyor" dedi. Bazı vatandaşların "İzmir seninle gurur duyuyor" tezahüratlarıyla karşıladığı Yıldırım, Küçük Karaosmanoğlu Hanı'nda kahve içtiği sırada yanına gelen bir vatandaşın ricasını kırmadı, vatandaşın Romanya'da yaşayan annesi ile görüntülü konuştu. Bir iş yerinde döner keserek tadına bakan Yıldırım, balıkçıdaki balıkları da kontrol etti.

Liderler nerede olacak?
SEÇİM
Liderler nerede olacak?

Mazlumların
umudu Türkiye
GÜNDEM
Mazlumların umudu Türkiye

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.