SÜPER LİG

Volkan Demirel'in RT'si ortalığı karıştırdı

Fenerbahçe'nin tecrübeli eldiveni Volkan Demirel'in paylaşımını gösteren bir ekran görüntüsü, sosyal medyada olay çıkardı. Söz konusu paylaşımın kısa süre sonra silindiği ifade edildi.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Volkan Demirel'in Başakşehir maçında yan hakemle girdiği diyalog nedeniyle PFDK'ya sevk edilmemesi tartışma çıkarmıştı. Siyah-beyazlı taraftarlar Caner Erkin'e kesilen cezanın Volkan Demirel'e de verilmesi gerektiğini savunmuştu. Ancak tecrübeli eldivenin Disiplin Kurulu'na sevkine gerek görülmedi.

Volkan Demirel'den olay paylaşım

Bugün ise Volkan Demirel'in twitter hesabından bir retweet'ini gösteren ekran görüntüsü, sosyal medyayı salladı. Nedeni ise söz konusu paylaşımın Caner Erkin’e verilen 6 maçlık cezanın haksız olduğunu savunan bir yazı olmasıydı.

Söz konusu ekran görüntüsünün fotomontaj olabileceği, ya da Volkan Demirel'in hesabının hacklenmiş olabileceği yönünde yorumlar yapıldı.

İşte sosyal medyada kısa sürede gündem olan o paylaşım;

  • Fatih Terim – Ceza Almadı – GS
  • Muslera – Ceza Almadı – GS
  • Emre Belözoğlu – Ceza Almadı – BSK
  • Volkan Demirel – Ceza Almadı – FB
  • Caner Erkin – 6 Maç – BJK
  • Kuralın sonuna: İş bu cezalar Beşiktaş’a uygulanır maddesi ekleyin ki her seferinde toplum bir beklenti içine girmesin…


Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.