|

Wesley Sneijder'in menajeri Galatasaray'a mesaj gönderdi

Devre arasında Galatasaray'a transfer olacağı iddia edilen Wesley Sneijder için menajeri Guido Albers flaş açıklamalarda bulundu. Albers, yaptığı açıklamada oyuncusunun tekrar sarı kırmızılı formayı giymesine sıcak baktığını söyledi.

Yeni Şafak
17:01 - 18/12/2018 Salı
Güncelleme: 17:21 - 18/12/2018 Salı
Diğer
Wesley Sneijder, Eylül ayında son kez Hollanda Milli Takımı formasını giymiş ve taraftarlara veda etmişti.
Wesley Sneijder, Eylül ayında son kez Hollanda Milli Takımı formasını giymiş ve taraftarlara veda etmişti.

Al Gharafa ekibinde kariyerine devam eden Sneijder'in menajeri Guido Albers, çıkan transfer iddiaları hakkında Radyospor'a konuştu.

Wesley Sneijder'in menajeri
Guido Albers'in açıklamaları şu şekilde;
  • "Evet, Galatasaray istiyorsa bu transfer konusunu konuşuruz. Wesley Sneijder, Galatasaray’a dönme konusuna sıcak bakıyor. Size şunu söyleyeyim; 6 ay daha sözleşmesi var. Ocak ayında dönecek demek zor olur. Galatasaray’ın bunu müzakere etmesi lazım. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek. Wesley Sneijder çok açık. Ocak ayı için transfer zor. Çünkü halen sözleşmesi var. Galatasaray bir teklif hazırlayabilir. Bu teklifi Sneijder’in kulübüne götürürüz. Sneijder, Galatasaray’a gelmeye açık. Bunu söyleyebilirim. Galatasaray şu ana kadar transfer için herhangi bir teklif getirmedi. Galatasaray bizimle bağlantıya geçmedi. Sneijder dışında Galatasaray’a önerdiğim başka bir oyuncu da yok. Wesley Sneijder, bu sezon 11 maçta görev yaptı ve 6 kez gol sevinci yaşadı."

#​Wesley Sneijder
#Galatasaray
#Süper Lig
5 yıl önce