ÖZGÜN HABERLER

Türkiyenin Lider Freelance Hizmet Pazar Yeri Platformu

İnternet üzerinden kaliteli iş gücü arayışında olan herkese farklı sektörlerdeki pek çok yeteneği tek bir çatı altında toplamayı başaran ve uzun yıllardır birçok kişinin tercihi olan SadeceOn tavsiye edilebilir.

iLAN Diğer

Türkiye’nin en popüler adreslerinden birisi olan ve Sadeceon.com üzerinden faaliyetlerine devam eden SadeceOn’da tüm müşteriler, tamamen güvenilir şekilde her türlü iş gücü ihtiyacını kolaylıkla karşılama fırsatı bulabilir. Yalnızca ihtiyaç duydukları projeleri yapabilecek yetenekli kişiler arayanlar için değil, internet üzerinden ek gelir kazanmak isteyenler için de en ideal online kazanç kapılarından birisi olarak nitelendirilebilen SadeceOn, bu özelliği ile de her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcıya hitap etmeyi sürdürmektedir.

Alıcılar ve Satıcılar Tek Bir Çatı Altında

www.sadeceon.com üzerinden satışa sunulan bütün içerikler, siteye kayıt olan ve yeteneklerini açtığı ilanlar ile sergileyen kullanıcılar tarafından sağlanır. Siteye giriş yapan müşteriler de ilgilerini çeken kategorilere ya da ihtiyaçları doğrultusunda seçecekleri iş tekliflerine yönelir ve uygun görmeleri halinde bu teklifleri satın alarak sitedeki ilan sahibi kullanıcıların kazanç sağlamalarına imkan verir. Oldukça kolay bir şekilde satın alma işlemlerinin yapılabildiği sitede aynı teklif birden fazla satın alınabilir ve satın alınan tekliflerde yer alan projelerin tamamı öngörülen süre içerisinde alıcılara teslim edilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız;

https://www.sadeceon.com/

Çoklu Ödeme Yöntemi ve Güvenilir Risk Sistemi

SadeceOn müşterileri, herhangi bir teklifi satın almak istediklerinde sitede aktif olan 4 farklı ödeme yönteminden dilediklerini kullanabilir. Kredi kartı, İninal, Mobil Ödeme ve BKM Express ile yapılabilecek olan ödemeler anında onay almaları ile müşterilerin zamandan tasarruf etmelerine de imkan vermektedir.

SadeceOn, ‘’SadeceOn Risk Sistemi’’ adı verilen bir sistemi bünyesinde barındırır. Bu sayede siteden herhangi bir yeteneği sipariş veren müşterilerin sipariş için ödedikleri ücret, SadeceOn’un ‘’Güvenli Hesap’’ bölümüne aktarılır. Siparişin tamamlanması ve sisteme eklenmesinin ardından müşterilerin onayı beklenir. Bu süreçte tamamlanan siparişi inceleyen müşteriler, siparişten memnun kalmaları halinde siparişi onaylar ve bu şekilde ödenen ücret de satıcı olan tarafa geçer. Siparişin iptal edilmesi halinde ise herhangi bir kesinti olmadan müşterilerin ödedikleri ücretler geri iade edilir. Kısacası, SadeceOn’da hiçbir şekilde müşteri mağduriyetine mahal verilmemekte ve müşterilerin kayıp yaşamaması için büyük özen gösterilmektedir.

Her Türlü Yetenek İçin Ücretsiz Üyelik Sistemi

SadeceOn’u rakibi olan diğer web sitelerinden ayıran en önemli özelliği, site içerisinde yetenek ilanı oluşturmanın tamamen ücretsiz olmasıdır. Satıcılar, gerekli bilgileri doldurup siteye üye olduktan sonra e-posta adreslerini ve cep telefonu numaralarını onaylayarak kısa sürede sistemi kullanmaya başlayabilir.

SadeceOn’da birbirinden farklı 11 ana kategori bulunur. Yetenek sahipleri de istedikleri herhangi bir kategori altında yetenek ilanı verebilir ve bu yeteneklerin internet üzerinden satışını gerçekleştirebilir. Ana kategorilerin içerisinde bulunan alt kategoriler de yine yetenek sahipleri tarafından tercih edilebilir ve satıcılar diledikleri kadar ilan açarak kendilerini siteye gelen potansiyel müşterilere tanıtabilir. An itibariyle Sadeceon.com adresinde Grafik & Tasarım, Müzik & Ses, Programlama & Teknoloji, Reklamcılık, İş, Online Pazarlama, Yazı & Çeviri, Video & Animasyon, Yaşam, Eğlence ve Hediyeler olarak adlandırılan çeşitli kategorilerin yer aldığı söylenebilmektedir.

Satıcıları Memnun Eden Sorunsuz Ödeme İmkanları

Türkiye’nin en popüler freelancer siteleri arasında yer alan SadeceOn’da satıcılar, satışını gerçekleştirdikleri yeteneklerden elde ettikleri kazançları 7+1 gün içerisinde kişisel hesaplarına aktarabilir. Site üyelerine sorunsuz şekilde ödeme yapması ile bilinen SadeceOn, bu özelliği nedeniyle de en güvenilir internetten kazanç sitelerinden birisidir.

Sadeceon sitesinde satıcılar, el sanatları, kişiye özel hediyeler, karakalem resim, logo tasarımı, web tasarımı, poster ve afiş tasarımı, video düzenleme, 3D animasyon, forum tanıtımı, sosyal pazarlama, toplu mail gönderimi, makale yazarlığı, çeviri, CV hazırlama, dış mekân reklamcılığı, pazar araştırmaları ve tez danışmanlığı gibi farklı pek çok alanda yeteneklerini sergileme fırsatına sahiptir. Sitede ayrıca marka hizmetleri, veri girişi, CSS&HTML, Java, WordPress site kurulumu, PHP, domain hizmetleri, şarkı yazarlığı, seslendirme, fon müziği ve online özel ders gibi çeşitli yetenek bölümlerinin yer aldığı da söylenebilir.

Başarılı yetenek sahiplerini satıcı seviyeleri ile ödüllendiren ve bu sayede sitede yer alan yetenek satıcılarını fazlasıyla teşvik eden SadeceOn, böylece hem alıcılar hem de satıcılar için oldukça kazançlı bir platform haline gelmektedir. Özetle, internetten ek gelir kazanmak isteyen kişilere ya da ihtiyaç duyduğu iş gücünü hem ekonomik hem de hızlı şekilde sağlamayı arzu edenlere hiç düşünmeden Sadeceon.com adresini tercih edebilecekleri dile getirilebilir.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.