ÖZGÜN HABERLER

Bankalar 2018 Sonuna Kadar Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Türkiye’de birçok ilde özel sektör ve kamu bankaları birçok sayıda personel alımları yapmaktadır.

iLAN Diğer

İlanları genelde internet üzerinden yayınlayan bu bankalar, 2018 yılının sonuna kadar alımları gerçekleştireceğini belirtmiştir. Ayrıca bankaların özel sektör başta olmak üzere bazı kamu bankaları KPSS şartı aramadığından dolayı personel adayları için de ayrı bir avantaj sağlamaktadır. KPSS şartı olmadan başvuracak adaylar, bankaların kendi yapacakları sınavlara girmek ve elemeleri geçmek zorunadırlar. Bankalarda genel olarak aranan personel adayları ise; gişe yetkilisi, müşteri satış temsilcisi, müşteri hizmet temsilcisi, şoför, veznedar, şube müdür yardımcısı, şube müdürü, çaycı, temizlik personelleri, güvenlik personelleri, kredi tahsis uzmanları, finans rapor uzmanı, iş analistleri, hesaplama uzmanı ve daha onlarca alanda personel alımları gerçekleşmektedir. Personel alımlarında genel olarak şartlar TC vatandaşı, askerlik muaf, çalışmasını engelleyecek sağlık sorunu olmama gibi genel şartlar aranmaktadır. Şuan için ilanlarda en çok aranan Ziraat Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Finansbank bankaları personel aramaktadır.

Ziraat Bankası

Son zamanlarda ilan yapan bankalar arasında olan Ziraat Bankası, kurumsal banka olarak internet sitesi üzerinden ilanları paylaşmaktadır. Ziraat Bankasının istediği personeller, birçok farklı alanda toplamda yüzlerce personel alımı yapmaktadır. Aranan personellerin sağlıkları çalışmalarına engel olmayacağı gibi her hangi bir taksirli suçtan dolayı da sorunu olmaması gerekiyor. Uzman yardımcısı, yazılım mühendisi, iş analisti, şoför, güvenlik görevlisi ve alt yapı sistem mühendisi olarak personeller aranmaktadır. Bu ilanda Ziraat Bankası açıkça hangi alanlarda, hangi şartlarda personel alımları yapacağını, başvuruların nasıl olacağını detaylı şekilde yazmıştır. Detaylı görmek için linke tıklamanız yeterlidir.

Detaylı bilgi için tıklayınız; http://www.devlette.com/ziraat...

İş Bankası

İş Bankası çok sayıda personel alım yapacağını resmi internet sitesinde yayınlayarak bildirim yapmıştır. KPSS şartı aranmadığı gibi adaylara kendilerine özel olan sözlü sınava tabii tutacaktır. Adayların tek bir şansı olduğu gibi elemeleri geçemeyenler anında elenmiş olarak sayılacaktır. Çok sayıda personel alımını gerçekleştirecek olan İş Bankası, birçok alanlarda; takip memuru, avukat, güvenlik görevlisi, şoför, destek uzmanı ve banka memuru gibi personeller aramaktadır. İş Bankası hakkında ilan, personel alım şartları ve kuralları gibi detayları görmek isterseniz, linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız; http://www.devlette.com/is-ban...

Garanti Bankası

Türkiye’nin en teknolojik ve en çok tercih edilen bankası olan Garanti Bankası, ilanını resmi internet sayfasından paylaştıktan sonra en çok başvuru alan bankalardan bir tanesidir. Çok sayıda personel alacak olan Garanti Bankası, veznedar, güvenlik personelleri, çaycı, temizlik personelleri, uzman yardımcısı, şoför, takip memuru ve daha birçok pozisyonda yüzlerce personel alımı yapmaktadır. İlanlarında bazı şartlar ve koşullar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Garanti Bankası özel mülakatlardan da adayların geçmesi gerekmektedir. Bunun haricinde detaylı bilgileri, şartları ve ilanı görebilmek için linke tıklamanız gerekmektedir.

Akbank

Birçok bankaya göre daha fazla pozisyonlarda personel alımı yaparken, KPSS şartı aramadığı gibi lise mezunlarına da iş olanağı tanımaktadır. Çok sayıda personel alımı yapan Akbank, kendisine özel sınav ile adayları mülakata almakta ve elenenlere ise ikinci şans tanımama gibi katı kuralları bulunmaktadır. Başvuru şartları arasında erkeklerde askerlik sorunu olmamasının yanı sıra 30 yaşını da geçmiş olmaması gerekmektedir. Bayanlarda ise sadece yaş şartı aranmaktadır. Resmi sitesi üzerinden personel alımı yapacağını duyuran Akbank, birçok şehirdeki birimlerine bu personel alımlarını gerçekleştirecektir. Müşteri ilişkileri yöneticisi, çağrı merkezi, yazılım geliştirme uzmanı, sistem yönetim uzmanı, pazarlama yöneticisi, dış ticaret, güvenlik personelleri, temizlik personelleri, şoför, çağrı merkezi yetkilisi, çaycı ve daha birçok alanda personel aramaktadır. Genel şartlar ve ilan hakkında daha fazla bilgi isterseniz linke girmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız; http://www.devlette.com/akbank...

QNB Finansbank

Finansbank, bünyesinde çalıştırmak ve geliştirmek üzere yüzlerce sayıda personel aradığını ilanlarında belirtmektedir. Finansbank bünyesinde olan Enpara için de aynı şekilde ilanlar bulunmaktadır. Resmi internet sayfasında yaptığı ilanlarda birçok pozisyonda personel alacak olan Finansbank, KPSS şartı aramadığı gibi lise, 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite mezunlarını işe almaktadır. Her alanda yetkili yardımcısı, raporlama yetkilisi, müşteri geri kazanma görevlisi, satış temsilcisi, saha satış temsilcisi, müşteri danışmanı, çağrı merkezi yetkilisi gibi birçok pozisyonda personel aramaktadır.


Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.