ÖZGÜN

Elif Elmas kimdir? Fenerbahçe’den süper yetenek transferi: Elif Elmas

Elif Elmas kimdir? Herkes Fenerbahçe’nin transfer ettiği süper yetenek olan Elif Elmas’ı merak ediyor. Çok fazla ismi bilinmeyen ancak Makedonya’nın süper yeteneği olarak gösterilen Elif Elmas Fenerbahçe’de. Peki kimdir bu Elif Elmas, kaç yaşındadır?

Haber Merkezi Diğer

Elif Elmas kimdir? Fenerbahçe, 17 yaşındaki Elif Elmas’ı transfer etti. Makedonya’nın süper yeteneği olarak gösterilen 17 yaşındaki Elif Elmas’ın transferi dün akşam saatlerinde Fenerbahçeli yöneticiler tarafından tamamlandı. Peki herkes tarafından konuşulan Elif Elmas kimdir?

Fenerbahçe Kulübü, Makedonya'nın süper yeteneği olarak gösterilen Elif Elmas'ı transfer etti.

Çok büyük bir yetenek olarak görülen genç oyuncu için sabah Makedonya'ya giden sarı lacivertli yöneticiler akşam saatlerinde transferi bitirdi. 17 yaşındaki futbolcunun ailesini uzun uğraşlar sonucunda ikna eden sarı lacivertliler, oyuncuyu bu gece İstanbul'a getirecek.

Ofansif orta sahada oynayan 17 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe'nin Makedon basketbolcusu Pero Antiç'in devreye girdiği ve oyuncunun Fenerbahçe'ye gelmesinde büyük pay sahibi olduğu ifade edildi.

Elif Elmas kimdir?

Doğum tarihi: 27 Eylül 1999 (17 yaşında), Üsküp, Makedonya Cumhuriyeti

Boy: 1,82 m

Kilo: 68 kg

İşte Fenerbahçenin yeni transferi süper yetenek
Diğer

İşte Fenerbahçenin yeni transferi süper yetenek

Makedonya'da çok büyük bir yetenek olarak görülen 17 yaşındaki Eljif Elmas Fenerbahçe'ye transfer oldu. İşte süper genç yetenek Eljif Elmas'ın görüntüleri.


Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.