Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem "128 milyar dolar kaybolmaz" diyen CHPli Kesici çark etti Kılıçdaroğlu ile aynı görüşteyim

"128 milyar dolar kaybolmaz" diyen CHP'li Kesici çark etti: Kılıçdaroğlu ile aynı görüşteyim

Katıldığı bir canlı yayında, "128 milyar dolar nerede?" tartışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan CHP'li İlhan Kesici, "Tüm detaylar Merkez Bankası’nın bilançosunda var. Okumayı bilenler girer görür." açıklamasının tepki görmesi üzerine geri adım attı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kesici, "Kemal Kılıçdaroğlu ve partim ile tam anlamıyla aynı görüşteyim." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
128 milyar dolar kaybolmaz diyen CHPli Kesici çark etti: Kılıçdaroğlu ile aynı görüşteyim
İlhan Kesici

CHP İstanbul Milletvekili ve ekonomist İlhan Kesici, Halk TV'de katıldığı programda, CHP'nin "128 milyar dolar nerede" algısına ters düşecek açıklamalar yaptı.

"128 milyar dolar kaybolmaz. Okumayı bilenler girer MB sitesine görür" diyen Kesici, “Nereye gider, nereden gelir. O bilgilerin üstüne bir tahminimiz var. Ama şimdi söylersem kendi sorduğumuz soruyu kırmış olurum" sözleri ile partisinin iddialarını da çürüttü.

Kesici geri adım attı: Kılıçdaroğlu ile aynı görüşteyim

Söz konusu açıklamaların ardından tepki gören Kesici, geri adım attı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kesici, "Kemal Kılıçdaroğlu ve partim ile tam anlamıyla aynı görüşteyim." ifadelerini kullandı.

CHP'li İlhan Kesici partisinin asılsız iddialarını çürüttü: 128 milyar dolar kaybolmaz
GÜNDEM
CHP'li İlhan Kesici partisinin asılsız iddialarını çürüttü: 128 milyar dolar kaybolmaz

CHP’li İlhan Kesici’den 128 milyar dolar çıkışı: Bir şey söylersem bizim soruyu kırmış olurum
OYNAT 02:42
CHP’li İlhan Kesici’den 128 milyar dolar çıkışı: Bir şey söylersem bizim soruyu kırmış olurum
CHP İstanbul Milletvekili ve ekonomist İlhan Kesici Halk TV'de katıldığı programda CHP'nin “128 milyar dolar nerede' algısına ters düşecek açıklamalar yaptı. “128 milyar dolar kaybolmaz. Okumayı bilenler girer MB sitesine görür' diyen Kesici, “Nereye gider, nereden gelir. O bilgilerin üstüne bir tahminimiz var. Ama şimdi söylersem kendi sorduğumuz soruyu kırmış olurum' sözleri ile partisinin iddialarını da çürüttü.
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.