Gündem 2018in ilk kar tatili haberi geldi

Ardahan'da okullar tatil edildi

2018'in ilk kar tatili haberi geldi

Ardahan Çıldır'da kar ve tipi dolayısıyla taşımalı eğitim ile köy okullarında eğitime 1 gün ara verildi. Karın yağması ve okulların tatil edilmesiyle birlikte duruma en çok çocuklar sevindi.

Haber Merkezi IHA
Ardahan'da kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi.
Ardahan'da kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi.

Ardahan'ın Çıldır ilçesinde kar ve tipi dolayısıyla taşımalı eğitim ile köy okullarında eğitime 1 gün ara verildi. Tatili fırsat bilen çocuklar karın tadını çıkardı.

Çıldır ilçesinde yağan aşırı kar, köy yollarının kapattı. Yolların kapanması beraberinde okulların tatil edilmesine sebep oldu. Ardahan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, hava muhalefeti nedeniyle taşımalı eğitim ile köy okullarında eğitime 1 gün ara verildiğini bildirdi.

Karın yağması ve okulların tatil edilmesiyle birlikte duruma en çok çocuklar sevindi. Kardan adam yapmaya başlayan çocuklar neşeli vakit geçiriyorlar. Yaptıkları kardan adamlara isimler bulan çocuklar karın ve tatilin keyfini çıkarıyor.

Takdir teşekkür nasıl hesaplanır
GÜNDEM
Takdir teşekkür nasıl hesaplanır

e-Okul ile karne notlarını öğren
GÜNDEM
e-Okul ile karne notlarını öğren

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.