Gündem Afyonkarahisarda toprağa gömülü ceset parçaları bulundu

Afyonkarahisar'da toprağa gömülü ceset parçaları bulundu

Afyonkarahisar'da arazide yaklaşık 50 santimetre kazılı çukur ve çukur etrafında gömülü insana ait kafatası ve kemik parçaları tespit edildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Afyonkarahisarda toprağa gömülü ceset parçaları bulundu - Afyonkarahisar haberleri
Afyonkarahisar'da toprağa gömülü halde kafatası ve kemik parçaları bulundu.

Burhaniye köyünde çobanlık yapan Afganistan uyruklu M.F. (24), mera arazisinde hayvanları otlattığı sırada temmuz ayından beri kayıp olarak aranan Osman Gönk'e ait nüfus cüzdanı buldu.

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı JASAT ekipleri ve Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından bölgede yapılan araştırmada Osman Gönk'e ait olduğu değerlendirilen pantolon ve ayakkabı da bulundu.

Ayrıca arazide yaklaşık 50 santimetre kazılı çukur ve çukur etrafında gömülü insana ait kafatası ve kemik parçaları tespit edildi.

Soruşturma sürüyor.

Avcılar'de dehşete düşüren olay: Boş arazide çok sayıda kemik ve kafatası bulundu
GÜNDEM
Avcılar'de dehşete düşüren olay: Boş arazide çok sayıda kemik ve kafatası bulundu

Olay

Afyonkarahisar merkeze bağlı Fethibey beldesinde 9 Temmuz'da evinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan Osman Gönk'ün yakınları kendi imkanlarıyla yaptıkları arama çalışmalarından sonuç alamamış, aile fertleri 12 Temmuz'da jandarmaya başvurmuştu. Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı görevlilerince başlatılan arama çalışmalarının sürdüğü belirtilmişti.

Sır perdesi yıllar sonra aralandı:18 yıl sonra kemikleri bulundu, katilinin sesini kaydetmiş
GÜNDEM
Sır perdesi yıllar sonra aralandı:18 yıl sonra kemikleri bulundu, katilinin sesini kaydetmiş

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.